Bieżące odcinki (Antena/Filmax/TVC)

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Awatar użytkownika
Poland
Posty: 123
Rejestracja: 2014-11-28, 00:25
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32

Bieżące odcinki (Antena/Filmax/TVC)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W odpowiedzi na pomysł jednego z użytkowników zakładam temat dotyczący emisji "Mody na Sukces" na naziemnym kanale Antena oraz na kanale TVC. Emisja ma ruszyć od około 1 maja i zaczynać się na odcinku numer 7136.
Ostatnio zmieniony 2021-05-09, 22:07 przez Poland, łącznie zmieniany 3 razy.
Poland - aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17610
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 13
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To mój pomysł :) No i fajnie bo będzie gdzie pisać, aczkolwiek pewnie mała aktywność będzie bo czy będziecie oglądać na Antenie? Raczej chyba każdy zostanie przy Playerze głównie.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Poland
Posty: 123
Rejestracja: 2014-11-28, 00:25
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 32

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja z racji że Cyfrowy Polsat prawdopodobnie Anteny nie doda będę posiłkował się TVC gdzie emisja będzie codIennie o 14:40 i 18:40.
Ostatnio zmieniony 2021-04-21, 23:11 przez Poland, łącznie zmieniany 1 raz.
Poland - aktywnie najlepszy!
Dawidek
Administrator
Posty: 9927
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 31
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ja pozostanę wierny Playerowi, ale będę oglądać wybrane odcinki, szczególnie te ważniejsze i "ładniejsze" typu świąteczne, z dużą ilością plenerów itp..

Zmodyfikowałem nazwę tematu i treść pierwszego posta.
B@r
Posty: 8471
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Kto dziś miał przyjemność oglądać „Modę..." w tv? U mnie w UPC nie ma na razie tego kanału... :roll: Znam te odcinki nawet nie z Playera, a z emisji CBS w USA, ale mam nadzieję, że ktoś z forumiczów obejrzał ten kanał.

PS. Obejrzałbym też z dzisiaj „Matki żony i kochanki". :P
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
cmk
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-05-16, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 4

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Obejrzałem obydwa odcinki i zostałem na "Tata a Marcin powiedział". Ostatnio oglądałem to gdy byłem mały i nie wiedziałem że to taki fajny serialik z inteligentnym humorem :)

Co do Mody, nie byłem przekonany czy odc. 7138 to dobry moment na start, ale zmieniłem zdanie. W odcinku było sporo wprowadzeń i krótkich charakterystyk postaci. Zmieszany widz (nie znający Playera) mógł poznać pokrewieństwo Avantów, przypomnieć sobie kim jest Spencer.
Fajnie, że był Eryk wraz z Brooke i Bridget, zwłaszcza, że w kolejnych tygodniach będzie ich zdecydowanie mniej.

Ciekawe ile osób oglądało? Wielu nawet nie miało szansy się dowiedzieć o serialu, bo ramówka nie jest jeszcze drukowana w żadnej prasie. Ale może powoli, pocztą szeptaną, jakaś stabilna widownia się zbuduje.
Ostatnio zmieniony 2021-05-01, 20:45 przez cmk, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2955
Rejestracja: 2010-08-23, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 19
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Ja oglądałem i w sumie odcinki dobrze wprowadzały w wątki dla widza który miał dłuższą przerwę. W dodatku Steffy i Thomas w drugim odcinku streścili wątek z Aly i pojawił się flashback z wypadku i nie było najgorzej. Wprowadzenie na plus, teraz akcja przy 14 odcinkach ruszy bardzo mocno.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17610
Rejestracja: 2005-08-24, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 13
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja tez oglądałem z ciekawości :) Szkoda, że nie zaczęli od mocnych odcinków gdy Steffy zabiła Aly, ale trudno.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Martin Rode
Posty: 992
Rejestracja: 2005-10-14, 17:49
Lokalizacja: Europa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martin Rode »

Czy kanały będą dostępne na Vectra?
Martin Rode
Posty: 992
Rejestracja: 2005-10-14, 17:49
Lokalizacja: Europa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martin Rode »

Pytanie nieaktualne: kanał jest na Vectra, kanał 618
gzymi
Posty: 354
Rejestracja: 2008-07-31, 22:37
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gzymi »

A w cyfrowym polsacie może będzię dostępny ten kanał ?
Dawidek
Administrator
Posty: 9927
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 31
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Gzymi, nie wiadomo. Wszystko zależy od negocjacji Cyfrowego Polsatu z nadawcą. Jest zapowiedź, że Antena HD może pojawić się na satelicie: https://satkurier.pl/news/203806/kanal- ... adaje.html , ale nie ma żadnej gwarancji, że pojawi się w "słonecznej" platformie. Ogólnie można odnieść wrażenie, że Cyfrowy Polsat nie jest chętny do dodawania nowych kanałów do oferty. Puls 2 czy telewizja WP trafiły do abonentów dopiero po jakimś czasie od uruchomienia (Puls 2 dopiero w kwietniu tego roku), o czym pisał np. linkowany wyżej Satkurier.

Martin, dzięki za info nt. Vectry. W najbliższych dniach (przyśpieszam, bo pierwotnie chciałem po 10 maja) zostanie utworzony jednopostowy, przyklejony temat w dziale niespoilerowym, w którym będą aktualizowane na bieżąco informacje na temat dostępności kanałów emitujących "Modę...".
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Zacząłem zerkać na odcinki na kanale Antena, bo lecą akurat mniej więcej w porze mojego lunchu w pracy. Takie uroki home office. :lol:

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że w serialu jest transpłciowa postać, w dodatku mająca tak samo ważne wątki jak pozostali bohaterowie, co wciąż nie zdarza się często. :) Byłoby jeszcze lepiej, gdyby była grana przez transpłciową aktorkę, ale rozumiem, że kilka lat temu, gdy te odcinki były kręcone, nie mówiło się jeszcze wiele o tym, jak ważna jest tego typu reprezentacja.

Wątek Steffy ciekawy, szczególnie biorąc pod uwagę, jak śmierć Aly nawiązuje do śmierci Darli. :D Niestety nie znam większości bohaterów w tym wątku i próbuję się jeszcze w nim odnaleźć, a to, że nie oglądam każdego odcinka, mi tego nie ułatwia.

Dziwnie mi się ogląda tego "nowego" Ridge'a. :lol:
Ostatnio zmieniony 2021-05-05, 19:42 przez Goku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Topol
Administrator
Posty: 208
Rejestracja: 2019-08-31, 22:31
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
x 17
Wiek: 23

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Topol »

Według programu TV, wygląda, że emisja "Mody na sukces" w TVC będzie tylko i wyłącznie w poniedziałki i piątki o 14:40 oraz 18:40. Szkoda, bo pierwotnym zamysłem miała być emisja codziennie w dni powszednie. Poczekam więc cierpliwie na okres letni, przerzucając się na Antenę TV.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Zabawne, że właściwie wszystkie sceny w każdym odcinku teraz kręcą się wokół wątku Steffy, jedynie różne postaci o tym rozmawiają. Ciekawi mnie, jak długo tak będzie. :lol: Strasznie irytuje mnje Ivy. Nie dość, że w takim momencie zamiast zainterweniować, nagrała wszystko telefonem, to jeszcze teraz szantażuje Steffy, by pomóc samej sobie w karierze. Mam nadzieję, że Ridge ostatecznie i tak nie da jej tej pracy i zostanie z niczym.

Trochę to przykre, że Brooke czy Erica można oglądać właściwie tylko w czołówce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BeLieF i 1 gość