Aktorzy i aktorki

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 2006-02-03, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Marek Forrester »

Bardzo podobna z twarzy teraz do Pauliny Młynarskiej :)
Nobody does it better
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

Rzeczywiście podobna do Młynarskiej. Podoba mi się w takiej fryzurze :)
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Anna Mucha poszła do Playboya, na Plejadzie pojawiły się pierwsze zdjęcia z sesji. Te dwa w kolorze są genialne :D Nie wklejam ich, tylko zapodaje link, bo są zbyt seksowne i idzie to pod pornografie/
http://www.plejada.pl/17,22988,foto,,92 ... tykul.html
Ricky
Posty: 55
Rejestracja: 2007-10-06, 14:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Ricky »

Damians pisze:

Anna Mucha poszła do Playboya
Ło jeżu, ale szpan! No zaraz zemdleję! lol2
Moje własne subkonto.
Tkk_Bolly
Posty: 3369
Rejestracja: 2006-01-15, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Tkk_Bolly »

Jakl zwykle 1. listopada serwis filmpolski.pl publikuje listę aktorów, scenarzystów i reżyserów zmarłych od 01.11.2008 do 31.10.2009
I na tej liście jest Marek Walczewski (Stępień -13 posterunek), a także Gertruda Szalsza (Karlikowa -Święta wojna), a o Wojciech Alabatowskim (Jan Roztocki-Na wspólnej) wiedziałem, ale już zapomniałem. No i chyba największa gwiazda to Jan Machulski
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Awatar użytkownika
B@r
Posty: 8955
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Wiek: 37

Post autor: B@r »

Kto to był Jan Roztocki w Na wspólnej?
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
DeaconFan
Posty: 12117
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 33

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Kto to był Jan Roztocki w Na wspólnej?
Ojciec Adama - męża Weroniki.

EDIT: No, dokładnie - niemal identyczne. :lol:
Ostatnio zmieniony 2009-10-31, 23:31 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 2006-07-03, 14:33
Lokalizacja: Konin

Post autor: Tomala »

B@r pisze:Kto to był Jan Roztocki w Na wspólnej?
Ojciec Adama - męża Weroniki. W serialu też go uśmiercono.

EDIT:
Nie dość, że napisaliśmy posty w tym samym czasie, to jeszcze prawie identyczne xD
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Czyżby Grażynka zaciążyła? :mrgreen: :lol:Obrazek
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 2006-08-12, 16:58
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Goku »

A ona nie jest za stara? :lol:
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Kobietom, zwłaszcza takim, jak Grażynka lat się nie liczy.
Ani menopauzy :lol:
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Odkąd nasza Alicja stała się hollywoodzką gwiazdą, każdy się do niej przyznaje :mrgreen:
Kilka lat temu zagrała w filmie niemieckim i nawet nakręciła d niego teledysk - http://muzyka.wp.pl/gosipId,559639,titl ... lotka.html :D
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Tak a propos śpiewających aktorów, to wczoraj na Dwójce, o bardzo ludzkiej porze, wprost idealnej na takie coś - po drugiej w nocy, puścili gale finałową Przeglądu Piosenki Aktorskiej z 2006 r. :lol:
Z takich ciekawszych osób, które do tej pory raczej nie śpiewały wystąpiły Agnieszka Dygant, Kinga Preis, Magdalena Cielecka i Bogusław Linda.
Maga Cielecka mnie zaskoczyła, bardzo ładnie zaśpiewała :D
Awatar użytkownika
Damians
Posty: 9615
Rejestracja: 2006-05-31, 17:05
Lokalizacja: Polska

Post autor: Damians »

Zobaczcie, co się stało z Anną Guzik :shock: :D

Obrazek
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5415
Rejestracja: 2005-08-30, 00:06
Lokalizacja: inąd:)

Post autor: mailo »

A to na pewno ona? ::chytry::
Dereszowska i Dorociński są wszędzie :shock: Dosłownie mam wrażenie, że jak otworzę szafę to oni z niej wyskoczą :lol: Ciągle w polskich serialach te same ryje, które się już przejadły. Wyjątkiem jest chyba tylko "Majka", którą jeszcze mogę oglądać bo jakieś nowe twarze.
ODPOWIEDZ