Melrose Place

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
B@r
Posty: 8444
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 7
Wiek: 34

Melrose Place

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Rozmowy o Melrose Place :wink: Wszystko co wiecie, macie o tym serialu.

Na początek kilka cytatów.

Alison: "You were right about everything."
Amanda: "Really? Can I tape this moment for posterity?"

Billy (about Alison): "Can't you just ease up on her, she's doing the best she can."
Amanda: "I know, that's what worries me."

Billy (after the scene Amanda caused at Shooters): "You're unbelievable!"
Amanda: "So I'm told..."

Jake: "It's an opportunity."
Amanda: "I'm sure that's what they said about the Titanic."

Amanda (to Alison): "Sleepless nights and now lurking handymen? What next, Alison, UFOs?"

Alison: "All set for the presentation!"
Amanda: "You deliberately destroyed my relationship with Jake. Without coming to me, without asking for an explanation! You took Chas's words, shaped them into a long knife, and plunged it into my back. Of all of your neurotic, stupid, ill-timed antics, this is the worst!"
Alison: "I only said..."
Amanda: "Shut up. Just shut up and listen to me!" (Alison stands in complete silence.) "Chas is gone, he's fired. And my first instinct was to fire you as well, but on reflection, I realized that was way too easy. No, Alison, I'm gonna do you the way you did me. And when I'm done, all you'll be left with is that proverbial wish: that you'd never been born. Now, I believe we have clients waiting."

Amanda: "What makes you think I have that kind of influence on him?"
Michael: "Oh, come on. You could get a Tibetan monk to strip naked and dance the hoochie coochie if you wanted to."

Amanda: "When God handed out business sense, Jane was at the back of the line getting her nails done."

Billy: "She's been going through a rough time."
Amanda: "Ever since I've known Alison, she's been going through a rough time."

Alison: "The truth is I'm better on two vodkas than you are at your best".
Amanda: "Tell that to the next poor kid you run over!"

Amanda: "I don't know how you pulled this, off you dishonest, self-serving, pathetic drunk! But when I find out, I am going to cut you open like a rotten piece of fruit! And you, with your paws all over my stuff, I don't know who you are, but you're dead too!"

Kimberly: "I'm not crazy, no I'm not! I'm not crazy...no..no..no...!"

Peter: "Since we're getting along so well, I thought you should know I'm dating your ex-wife. I'll refer to her by name to avoid any confusion--Kimberly."
Michael: "Are you crazy? 'Cause she is."

Kimberly: "Wait, wait! It's not what it looks like. It's worse!"

Amanda: "I just hope my insurance covers mad bombers."

Michael: "I know it was your bright idea that she take care of Jane."
Kimberly: "Yeah, we came up with it together. It's the perfect solution. Your first ex-wife, who's now your mistress, moves in with you and your second ex-wife, who's now your girlfriend, and then you come to your present wife to sort all this out. You do remember we're still married?"

Michael: "This is just like the good old days."
Kimberly: "God, I hope not!"
Michael: "I mean the early days."
Kimberly: "Right. Who could forget? You the two-timing slimy adulterer and me the conniving homewrecker."
Michael: "Yeah. No, no, no. Post-Jane, pre-accident."
Kimberly: "Oh, right. Two glorious weeks."

Photographer (referring to Michael): "I can make him look gorgeous."
Amanda: "Well, I don't expect miracles."

Craig: "Don't you ever take a day off from being Amanda Woodward?"
Amanda: "Sometimes. But I usually regret it."

Taylor (after Amanda hits her): "It's alright. Everyone get back to your meals. Everything's fine."
Amanda: "Well, it's better than it was."

Michael: "That's my little sister you're calling a homewrecker! Isn't that a little hypocritical after what you did to Amanda?"
Taylor: "Look who's talking, Mr. Married Four Times!"

Amanda: "Well, look who's talking about being human. The most inhuman person on earth."
Taylor: "Oh really? Giving up your title so soon?"

Taylor: "You gotta look at this from my perspective."
Peter: "I can't. I'm not that crazy."

Amanda: "If you're looking to start a support group, two of Michael's ex-wives are dead, but I do have Jane's number in Chicago."

Jennifer: "Didn't your parents ever teach you to knock?"
Amanda: "They were too busy cheating on each other."

Amanda: "I've never been so happy to see anyone in my life, even if it is you."

Michael (practicing vows): "Jane, you're my first wife; my favorite wife; and I hope to God, my last wife."

Jane: "Michael's in heat again. This must be affair number...oh God, where's my pocket calculator?"

Peter: "You just can't stand not being in control. For once in your life, let it go."
Amanda: "And for once in your life, Peter, shut up and drive."

Lexi: "Last time I checked, the door to this office said Sterling/Conway, not 'Come in and cop a feel.'"

Lexi: "She told me Megan was the only woman Ryan ever talked about, the only woman he ever danced with, the only woman he ever kissed, etcetera, etcetera."
Michael: "Wait a minute! Megan is doing etcetera etcetera behind my back?"

Lexi: "Hello, police? I'd like to report a lunatic on the loose."
Police (banging on door): "Police, open up!"
Lexi: "That was fast!"
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hehe, śmieszne te cytaty. Nigdy nie oglądałam tego serialu, bo zdaje się, że leciał na TVN i nie mam tego kanału:( Amandę grała Heather Locklear? Chyba niezłe ziółko z niej było sądząc po tekstach :)
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17552
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jestem fanem "Melrose Place" i właśnie też miałem założyć taki temat! Skoro już jest to chętnie się tu czasem poudzielam, mam sporo fotek a nawet jakieś videa. Serial był kręcony od 1992 do 1999 roku. Najpierw był to odłam od "Beverly Hills 90210" i takie postacie jak Donna,Kelly,David i Steve pojawiły się w pierwszych odcinkach. 1 seria opowiadała o młodych ludziacj, któzy zaczynają żyć na własny rachunek, były tez pokazane problemy społeczne -potem serial stopniowo nabierał tempa i stał się pełny dynamicznej akcji,scen akcji,intryg,licznych romansów i zaskakujących zwrotów akcji. Mogliby powtórzyć ten wspaniały serial jeszcze raz - ale i tak znam każdy odcinek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
jedna z nowszych fotek Heather Locklear (przebojowa Amanda Woodward Blake Parezi McBride Burns) -która to rozkręciła cały serial dzięki czemu stał się hitem
Obrazek
Thomas Calabro (Dr. Michael Mancini) co był od początku do końca serialu:
Obrazek
Doug Savant (Matt) i Laura Leighton (Sydney)-prywatnie małżeństwo:
Obrazek
Courtney Thorne-Smith (Allison):
Obrazek
Andrew Shue (Billy):
Obrazek
Wkrótce mogę dać fotki jeszcze kilku osób jeśli chcecie...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

O, nie miałam pojęcia, że wystąpiły tu postacie z Beverly Hills 90210. Bardzo lubiłam ten serial! Na zdjęciach Jack Wagner jest zawsze koło Jamie Luner, czy oni byli tam parą?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17552
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Tak byli -tam prawie wszyscy ze wszystkimi byli parą :wink: - Lexi była bardzo zakochana w Peterze...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

super fotki.
wróciły wspomnienia. kocham ten serial!
pierwsze odcinki były nudne. dopiero sie zaczęło dziac jak doszła Amanda.
uzależniona od leków Lexi, nieobliczalna a przy tym błyskotliwa Taylor, wariatka Kimberly, przebiegła Brooke, alkoholiczka Allison - te panie były najlepsze (za Amandą) :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17552
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Tak - wspaniałe postacie to zasługa aktorów
Lisa Rinna (Taylor):
Obrazek
Obrazek
Kristen Davis (Brooke):
Obrazek
Marcia Cross (Kimberley):
Obrazek
Obrazek
Jamie Luner (Lexi):
Obrazek
i ponownie Heather L.:
Obrazek
Grant Show (Jake):
Obrazek
Antonio Sabato Jr (Jack Perezi) -znany teraz jako Dante z nowych odcinków "Mody na sukces":
Obrazek
Kelly Rutherford (Megan):
Obrazek
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Bartex
Posty: 687
Rejestracja: 11 wrz 2005, 20:05
Lokalizacja: z Wisteria Lane

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartex »

Woow!!!! Super fotki!!!! :wink:
Bardzo proszę, niech mi ktoś opowie coś więcej o tym serialu - ogólny zarys, ze szczególnym naciskiem na postać doktor Kimberly, którą grała moja ulubienica - Marcia Cross.
Kiedy zapadnie ciemność, każdy z nas potrzebuje jakiegoś światła... nawet tego najmniejszego.
Mary Alice Young.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Ja też bym prosiła o jakiś opis. Tyle, że bardziej interesuje mnie postać Lexi. Czy Jamie Luner tutaj także zagrała czarny charakter?
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

wiwi pisze:Ja też bym prosiła o jakiś opis. Tyle, że bardziej interesuje mnie postać Lexi. Czy Jamie Luner tutaj także zagrała czarny charakter?
i to jeszcze jaki :lol:
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Gregi powiedz coś więcej na ten temat :)
gregi
Posty: 650
Rejestracja: 13 wrz 2005, 10:12
Lokalizacja: Koszalin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gregi »

wiwi pisze:Gregi powiedz coś więcej na ten temat :)
oj długo by się rozpisywać. nienawidziła ona Amandy. konkurowała z nią, między innymi o facetów. na koncu zniszczyła ją odbierając jej firmę.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17552
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Niesamowite że fani Marci i Jamie nie znają "Melrose..." . Marcia jako Kimberley była niesamowita w skrócie mówiąc: lekarka, która nawiązała romans z żonatym lekarzem Michaelem, kiedy już zaręczyli się w samochodzie przez wybuch euforii doszło do tragicznego wypadku (cały był idealnie pokazany jak każdy w tym serialu). Kimberley z urazem głowy zapadła w śpiączkę, przybyła jej matka, Kimberley zmarła i matka zabrała jej ciało, Michaele związał się z siostra swojej byłej żony Sydney, po iluś odcinkach Kimberley powróciła! :twisted: jej celem była zemsta na Michaelu - nawet w przebraniu jego byłej żony Jane potrąciła go autem, wróciła do pracy lekarza, potem (będąc przy tym związana z Michaelem)miała szanse znowu zabić go -on kazał jej się zdecydować czy kocha go czy chce zabić no i wybrała że będzie go kochać. Potem jest wielka scena jak Kimberley ma bóle głowy idzie do łazienki i nagle zdejmuje perukę i okazuje się że ma na głowie z odrostami wielką szramę po wypadku - potem pomaga ciężarnej Jo -ale okazuje się że po to aby ukraść dla siebie jej dziecko, miała konflikt z Mattem, potem jest zazdrosna o Amandę do której akurat coś poczuł Michael,jeszcze całkiem potem słyszy głos tak jakby diabła w głowie co każe jej robić ponownie złe rzeczy, nawet rozpędziła się autem aby się zabić - potem gdy głos już wziął nad nią górę postanowiła zabić mieszkańców Melrose Place - uwięziła Sydney w pralni, podłożyła ładunki wybuchowe, Michael w ostatniej chwili uratował Sydeny i biegiem krzyczeli na cały budynek po mieszkaniach że Kimberley podłożyła bombę aby uciekali, wybiegła oprzytomniałą Kimberley do wszystkich i powiedziała- czekać! nie jest tak źle!...jest gorzej...i wcisnęła pilot do bomb...nastąpiła ogromna eksplozja mieszkań, wszyscy ucierpieli - kobieta co przyszła i nakryła męża u Jane zginęła od uderzenia cegły z wybuchu- potem Kimbelrey trafiła do zakładu psychiatrycznego, jej losem bardziej zainteresował się Peter (Jack Wagner) pokochał ją i pomógł jej- jednak żaden zwiążek w tym serilau nie był trwały więc i ich coś rozdzieliło -chyba Amanda (ciężko mi dokładną chronologię wydarzeń opisac-tam się bardzo dużo działo nawet w jednym odcinku),potem Sydney i Michael straszyli Kimberley aktorem udającym znowu tej jej diabła z wyobraźni, potem Kimbelrey była porwana przez jakiegoś faceta, potem on okazało się że jest na wolności,znowu ją porwał-Michael ich gonił-doszło do kolejnego wypadku-Michael uratowął ja przed eksplozją,potem znowu byli razem,w każdym bądź razie po wcześniejszym dojściu Kimberley do zdrowia i zrozumieniu dlaczego była taka (w dzieciństwie zdarzenie) później znowu jako żona Michaela miała nowe kłopoty -rozdwojenie jaźni - m.in. jako dobra porządkowa gospodyni Betsy chcąca zabić Michaela za brak moralności -potem ta Betsy wzieła nad nią górę -Peter któemu się zwirzyła prędzej został przez nią porwany - Kimberley jako Betsy była dyrektorką zakładu psychiatrycznego -tam trzymała Petera pod okiem siostry (którą zagrałą Priscilla Presley), Amanda i Michael wreszcie potem pojawili się tam i dosłownie uratowali Petera przed lobotomią (byłby potem jak roślinka),ale zostali sami uwięzieni i czekał tez ich ten los,jednak doszło do ich ucieczki, w wyniku której Michael mówiąc Kimbelrey że ją kocha przywrócił jej świadomość do rzeczywistości,ale nasłani pracownicy rzucili się na niego w wyniku bójki Kimberley z nimi spadła w doł - potem znowu doszła do siebie, rozpoczęła szcześliwe życie z Michaelem - potem Michael nawiżał romans z Megan - jak się później okazało to prostytuka która wynajęła do tego Kimberley, potem gdy Kimbelrey dowiedziała się że ma raka w głowie - postanowiła że Megan będzie z Michaelem -a Kimbelrey skutecznie go do siebie zniechęciła -sama postanowiła nie czekac na śmierć i rozbić się autem - Megan odkryła jej zamiary i w burzową noc opowiadając Michaelowi po drodze prawdę pędzili powstrzymać Kimberley od zabicia się na zakręcie, spotykając się pędzącymi autami doszło do przekoziołkowania auta Michaela i Megan -potem on doszedł do siebie z kiberley tez nie było wiadomo czy umrze czy nie bo już nawet jej się poprawiało- wtedy chciałą wyelminowac Megan nasyłając na nią dawnego alfonsa- potem jednak Megan i Michael znowu okazali umierającej Kimberley serce - i umarła przy matce chcąc jechać jeszcze do Michaela...
Co do Lexi to była to była żona lekarza Copper, zakochałą się w Peterze, uzależniona była od leków, potem wyszła z tego - Peter rozstał się z nią- kochał Amandę, potem Lexi była w trójkącie Cooper,Magan - aby nie trafić do więzienia za długi ojca czy coś takiego wzięła znowu ślub z Cooperem -potem uwodziła go - aż wreszcie on miał jej tak dosyć że nawet próbował zabić, Megan ją uratowała na jachcie w sztorm,aż sama wypadła przez burtę -potem one się zaprzyjaźniły, Lexi założyła konkurencyjną firmę przeciwko Amandzie,Petera nie odzyskała bo był on już zainteresowany inną (też że tak powiem wariatką) Eve,Eve i Lexi nawet raz maiły bójkę w późniejszym czasie,Megan szukała Lexi idealnego partnera okazał się nim Rayan -który miał się ku Megan, Lexi nie miała skrupułów go jej odbić, potem pomagał jej jeszcze Michael ich rozdzielać, pod koniec odcinków Lexi kupiła Melrose Place od Amandy ku niezadowoleniu wszystkich,śmiesznie też jak Michael pomagał jej usunąc faceta co umarł w jej łózku na zawał, postanowiła nie wychodzić za Michaela bo uważała że i tak rozstaliby się, na fałszywym pogrzebie Petera i Amandy zostałą obsypana przez Eve jego prochami...to wszystko opowiedziałem w skrócie -jeśli jakiś detal przekręciłem może mnie ktoś poprawić - a najlepiej jakby chyba powtózyli cały serial abyście go poznali bo warto - tam się działa cała masa ciekawych rzeczy...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

No właśnie widzę, że tam się dużo działo. I to całkiem dziwacznych rzeczy ;) Niestety nie oglądałam tego serialu, bo nie mam TVN :( Dzięki Adex za te opisy :) Musiałeś się napracować :)
Bartex
Posty: 687
Rejestracja: 11 wrz 2005, 20:05
Lokalizacja: z Wisteria Lane

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartex »

Adex, to wspaniałe, że opisałeś postać doktor Kimberly. Wielkie dzięki!!!
Mam pytanie: czy Kimberly była postacią pozytywną, czy negatywną i kto ją lubił???
Pozdrawiam fanów Marcii

[ Dodano: 2005-10-19, 16:52 ]
Teraz skonczyłem czytać Twój bardzo dokładny opis postaci Kimberly i dochodzę do wniosku, że była to jakby "druga" Sheila.
:wink:
Kiedy zapadnie ciemność, każdy z nas potrzebuje jakiegoś światła... nawet tego najmniejszego.
Mary Alice Young.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości