Days of Our Lives

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Jestem po ostatnim odcinku.

E.J zjawia się w sali szpitalnej Sam i wręcza jej list od ojca,Stefano! W liście tym przywódca klanu DiMera proponuje zawieszenie broni i z tego,co zrozumiałem Sam miałaby oddać się w jego opiekę,tymczasowo,bo komórki z jej nienarodzonego dziecka mają uratować życie Stefano. Sam początkowo opiera się i nie chce przyjąć tej oferty,jednak potem bez wiedzy swego męża Lucasa wyrusza z E.J'em do rezydencji (E.J przekonał ją,że jest jedyną szansą na zakopanie toporu wojennego pomiędzy obiema rodzinami).

Wcześniej Sam dzieli się z Lucas'em tym,co usłyszała od Stefano,gdy wraz z E.J'em próbowała do niego przemówić w ambulansie. Stefano nazwał ją Colleen!! I to ją zastanawia. Po tym, Lucas idzie do Bo i Hope i wypytuje ich o tę Colleen,dowiaduje się o planach tej pary rozpoczęcia poszukiwań jakichkolwiek informacji.

Belle,Philip i Shawn poszukują Claire!! Jakiś facet informuje Belle o tym,że napotkał dziwnie zachowującą się kobietę z dzieckiem. Potem Philip odnajduje w internecie jakąś aukcję(?) dzieci(?)

Ogólnie ciekawa soapka i teraz dużo się w niej dzieje!! :D
If you can't beat them, join them...
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Czy ktoś może oglądał odcinek, w którym bohaterowie dowiedzieli się, że Alice Horton nie żyje ? :cry: Podobno w serialu już nie żyje, ale w prawdziwym życiu żyje, choć ma problemy zdrowotne :cry:
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Właśnie szukałem infa w necie o Alice Horton.Więc ona ma 96 lat i ona utraciłą zmysły(pewnie nikogo prawie już nie poznaje) i ma osteporozę , dlatego od kwietnia 2007 niepojawia się, ale jeszcze chyba jest teraz na kontrakcie więc niby w obsadzie jest i z tego co pisało jej charakter jeszcze nie został uśmiercony
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Tkk_Bolly pisze:Właśnie szukałem infa w necie o Alice Horton.Więc ona ma 96 lat i ona utraciłą zmysły(pewnie nikogo prawie już nie poznaje) i ma osteporozę , dlatego od kwietnia 2007 niepojawia się, ale jeszcze chyba jest teraz na kontrakcie więc niby w obsadzie jest i z tego co pisało jej charakter jeszcze nie został uśmiercony
Alice ma gdzieś z 93, 94 lata. Pod filmikiem z ostatnią sceną, z Alice, który umieściłem na youtube, ktoś napisał, że umarła w serialu (czy coś takiego) i teraz się pytam...
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

Czy to prawda że Willow nie żyje? Coś że w głowe się uderzyła, o co chodzi? :shock:
Niedługo ściągne pierwszy odcinek. Wielkie podziekowania dla Liason fanki! :: bow ::
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

SallyFan pisze:Czy to prawda że Willow nie żyje? Coś że w głowe się uderzyła, o co chodzi? :shock:
Niedługo ściągne pierwszy odcinek. Wielkie podziekowania dla Liason fanki! :: bow ::
Tak. Willow nie żyje. Szarpała się z Nick'iem chyba na jakimś dachu,upadła,uderzyła się w głowę i umarła. Willow szantażowała Nicka. Ponadto,teraz Bo chce,by jego syn,czyli Shawn zrobił test DNA na ojcostwo dziecka Willow. Ciekawy wątek. A Nick i Chelsea przyznali się na komisariacie,że Nick za prośbą dziewczyny wykradł z laboratorium jej szczotkę do włosów,którą zostawiła w tym spalonym domu Bo i Hope Willow.
:mrgreen:
If you can't beat them, join them...
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Belle,Philip i Shawn poszukują Claire!! Jakiś facet informuje Belle o tym,że napotkał dziwnie zachowującą się kobietę z dzieckiem. Potem Philip odnajduje w internecie jakąś aukcję(?) dzieci(?)
Nie, nie aukcje, tylko konkurs pieknosci dla dzieci :D "Beauty pageant" tam zdaje sie bylo dokladnie.
Ogólnie ciekawa soapka i teraz dużo się w niej dzieje!!
No ba, pewnie ze ciekawa :D
Właśnie szukałem infa w necie o Alice Horton.Więc ona ma 96 lat i ona utraciłą zmysły(pewnie nikogo prawie już nie poznaje) i ma osteporozę , dlatego od kwietnia 2007 niepojawia się, ale jeszcze chyba jest teraz na kontrakcie więc niby w obsadzie jest i z tego co pisało jej charakter jeszcze nie został uśmiercony
Tak, Alice juz nie pojawia regularnie w serialu, ale Frances ma ponoc nakrecic kilka odcinkow, ktore beda wyemitowane latem. Nie wiem czy jest to nadal aktualne, bo czytalam to jakis czas temu, ale kilka zrodel o tym donosilo, wiec kto wie :) Tutaj jest artykul z soaps.com: http://www.soaps.com/daysofourlives/new ... id_Update/

A z ta smiercia Alice w serialu to bylo tak, ze ona zostala niby zamordowana przez seryjnego morderce w Salem, ale potem okazalo sie, ze tak naprawde nikt nie zostal zamordowany i wszyscy zostali porwani przez Tony'ego DiMere na taka wyspe. Jak to w soapkach bywa :D Nie pamietam dokladnie jak to bylo, bo wtedy ogladalam odcinki dosc zdawkowo, ale cos w tym stylu :D
Czy to prawda że Willow nie żyje? Coś że w głowe się uderzyła, o co chodzi?
Przewrocila sie i uderzyla w glowe podczas szarpaniny z Nickiem, ktory chcial jej odebrac szczotke Chelsea, ktora wczesniej wykradl z laboratorium, a Willow z kolei ukradla ja z pokoju Nicka. O tym watku ze szczotka zdaje sie wspominalam w PMie.
Niedługo ściągne pierwszy odcinek. Wielkie podziekowania dla Liason fanki!
Nie ma sprawy :) Polecam sie na przyszlosc :D
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Super Liason-fanko,że mi rozjaśniłaś dokładnie tę sprawę z Nick'iem i Willow tłumacząc komu innemu. :D Nie mogłem właśnie tego w 100% zrozumieć i połączyć.

Czyżbyś przekopiowała innej osobie PM do mnie? Hehe. :D
If you can't beat them, join them...
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Thorne pisze:Super Liason-fanko,że mi rozjaśniłaś dokładnie tę sprawę z Nick'iem i Willow tłumacząc komu innemu. :D Nie mogłem właśnie tego w 100% zrozumieć i połączyć.

Czyżbyś przekopiowała innej osobie PM do mnie? Hehe. :D
Tak, hehe :D SallyFan poprosil o przyblizenie watkow z DOOL, a ze tak sie napracowalam piszac to wszystko dla Ciebie to postanowilam sie tym podzielic z wieksza iloscia osob :D
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Wklej to tu najlepiej to wszyscy skorzystają. :D
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

B@r pisze:Wklej to tu najlepiej to wszyscy skorzystają. :D
A prosze Was bardzo :D Opis byl robiony w zeszlym tygodniu, wiec dodalam troszke wiecej informacji o tym co wydarzylo sie w ostatnich 5 odcinkach.

Shawn/Belle/Philip - watek, ktory sie wlokl od kilku praktycznie lat, ale na szczescie ostatnio troche przyspieszyl i zmienil oblicze. Otoz Shawn i Belle to jedna ze sztandarowych par DOOL w ostatnich latach, ale jak przystalo na soap opere w wyniku roznych zrzadzen losu obydwoje ozenili sie z innymi partnerami (Shawn z Mimi, a Belle z Philipem). Zeby bylo smieszniej Shawn i Belle przespali sie ze soba w 2004 roku i maja razem dziecko, ale ze zadne z nich nie pamietalo, ze spali razem (bo to bylo dramatycznie podczas pozaru :D), wiec wszyscy byli swiecie przekonani, ze dziecko (Claire) jest Philipa. Po jakims czasie Mimi (zona Shawna, wtedy jeszcze narzeczona) dowiedziala sie prawdy o Claire, ale nie powiedziala mu o tym i jak on sie pozniej dowiedzial, ze ukrywala przed nim prawde to poslal ja do diabla. Jak dowiedzieli sie o tym wszyscy, Philip nie mogl sobie poradzic z tym, ze Claire nie jest jego corka i ruszyl na wojne (bo on zolnierzem jest i nawet noge kiedys stracil). W tym czasie Shawn i Belle (juz oboje rozwiedzeni) powoli zaczynali z powrotem stawac sie sobie blizsi. Niestety kiedy Philip wrocil z wojny, pozwal Belle do sadu o prawo do opieki nad Claire i dzieki intrygom swoim i swojego ojca (Victora Kiriakisa, jednego z najbardziej wplywowych ludzi w Salem), sad postanowil, ze to Philip bedzie prawnym opiekunem Claire. Belle i Shawn nie mogli sie z tym pogodzic i porwali Claire, udajac sie w desperacka podroz, oby jak najdalej od Salem i Philipa. Niestety Philip dopadl ich na jednej z wysp Pacyfiku i doszlo do kolejnych dramatycznych scen (na przyklad Shawn zostal postrzelony, Philip probowal porwac Claire i Belle i takie tam). Final tej historii (jesli chodzi o doroslych) byl jednak dosyc pozytywny, poniewaz Belle, Shawn i Philip po kilku szczerych rozmowach na lodzi, ktora mieli zamiar dotrzec do Australii, obiecali sobie, ze nie beda sie juz klocic i zrobia wszystko, zeby Claire byla szczesliwa. Niestety ich lodz trafila na taifun czy cos takiego no i zgubili biedna Claire. Najpierw mysleli, ze ona nie zyje, jednak ostatnio pojawily sie dowody na to, ze ktos mogl ja wyciagnac z wody. Z Philipem skontaktowal sie jakis facet, ktory ponoc widzial jak jakas kobieta miala Claire.

John/Marlena (rodzice Belle) - John zostal postrzelony przez E.J.'a kilka miesiecy temu i do niedawna byl w spiaczce. Ostatnio sie obudzil i wrocil do domu. Jednak zanim sie obudzil ze spoaczki, Belle miala sen, w ktorym John powiedzial jej, ze Claire nie umarla. Dodatkowo policja stara sie zgarnac E.J.'a za postrzelenie Johna, ale ze John nic nie pamieta, probuja wziac E.J.'a sposobem :D Wiecej o E.J.'u pozniej :D

Chelsea/Nick - Nick pojawil sie w Salem w zeszlym roku i od razu spodobala mu sie Chelsea (corka Bo i Billie, przyrodnia siostra Shawna), ale troche czasu minelo zanim ona uswiadomila sobie, ze cos do niego czuje. Zanim Chelsea wyznala mu milosc, Nick zdazyl sie przespac z jej matka, ktora miala pijanego dola, i oczywiscie gdy sekret wyszedl na jaw, Nick i Chelsea mieli troche problemow zanim sie pogodzili. Teraz juz niby wszystko miedzy nimi OK, chociaz Chelsea zmusila Nicka, zeby wykradl z laboratorium (bo on tam pracuje) jej szczotke do wlosow, ktora swiadczyla by o tym, ze Chelsea podpalila dom Bo i Hope, podczas gdy tak naprawde zrobila to Willow (czytaj ponizej), zostawiajac tam jedynie szczotke do wlosow Chelsea, ktora znalazla w toalecie w restauracji, gdzie Chelsea ja zostawila.

Willow - to taka zolza jedna, ktora miesza wszedzie gdzie sie da. Kiedy Shawn sie rozwiodl z Mimi, zamiast od razu probowac naprawic wszystko z Belle to rzucil sie w jakis glupi romans z Willow, ktora potem niezle namieszala w jego zyciu. Przede wszystkim Victor Kiriakis, ojciec Philipa, zaplacil jej, zeby w sadzie powiedziala, ze Shawn nigdy nie przejmowal sie swoja corka i jak dostal nowa prace (u E.J.'a Wellsa, o ktorym za chwile) to myslal tylko o swoim luksusowym zyciu. Co oczywiscie bylo nieprawda, bo on ciagle pragnal byc odpowiedzialnym ojcem, zeby Belle nie bala sie zblizyc mu sie do Claire. Teraz z kolei Willow twierdzi, ze jest w ciazy z Shawnem i molestuje z tego powodu jego i jego rodzicow (Bo i Hope). Do tego E.J. Wells zaplacil jej jakis czas temu, zeby wlamala sie do domu Bo i Hope, a ona przy okazji go podpalila i teraz chce zrzucic wine na Chelsea, bo ukradla jej szczotke do wlosow i zostawila w tym domu.

Co do tego podpalenia to wedlug policji zarowno Willow jak i Chelsea mogly to zrobic, bo Chelsea swego czasu lubila klamac, kombinowac i nienawidzila Hope (bo chciala, zeby Bo byl z jej mama Billie), natomiast Willow podpalila kiedys ze zlosci mieszkanie Shawna.

UPDATE: W odcinkach z ostatniego tygodnia Willow wlamala sie do domu Nicka i ukradla ta szczotke, ktora wczesniej Nick wykradl z laboratorium i probowala Nicka szantazowac. Nick sie wkurzyl i szarpali sie troche, a w rezultacie Willow upadla, uderzyla sie w glowe i umarla.

The DiMeras - to najwieksi wrogowie rodziny Brady'ch (jednej z glownych rodzin w serialu), ktorzy co chwile doprowadzaja w Salem do jakichs tragedii ze wzgledu na swoja nienawisc. Przywodca rodu jest Stefano DiMera (obecnie w spiaczce czy cos), a do brudnej roboty posluguje sie swoimi synkami, Tony'm i E.J.'em. Ostatnio porwali Sami (o tym watku za chwile), poniewaz komorki z jej nienarodzonego dziecka (ktore jest wedlug nich potomkiem DiMerow) maja uratowac zycie Stefano.

E.J./Sami/Lucas - Lucas i Sami to tez jedna z glownym par w serialu, ktora ostatnio wreszcie sie zeszla na dobre i wziela slub. Ale zycie nie jest takie proste dla panstwa Robertsow ze wzgledu na pewne wydarzenia ostatniej zimy. Otoz podczas romantycznego wypadu w gory, Lucasa i Sami "napadla" lawina i Lucas zostal przytrzasniety taka wielka belka. Sami nie mogla jej ruszyc, a komorki of course nie dzialaly, wiec ruszyla po pomoc. Na drodze spotkala E.J'a, ktory uciekal wlasnie przed policja (po postrzeleniu Johna Blacka) i ktory obiecal jej pomoc w uratowaniu Lucasa jezeli ona sie z nim przespi (bo juz od dluzszego czasu Sami mu sie podobala, on jej wprawdzie tez, ale tylko do czasu az sie dowiedziala ze to syn Stefano DiMery). Sami zgodzila sie, zeby ratowac Lucasa, no ale teraz niewykluczone ze dziecko ktore nosi jest dzieckiem E.J.'a.

Podczas miesiaca miodowego Sami i Lucas odnalezli list, ktory Santo DiMera napisal do swojego syna Stefano, proszac go, aby mscil sie na rodzinie Brady'ch, przez ktora Santo stracil kiedys swoja ukochana, Colleen. Teraz Bo, Hope, Doug i Julie probuja przeprowadzic male sledztwo w sprawie tej calej Colleen, natomiast E.J. i Sami (ku wielkiemu niezadowoleniu Lucasa) pragna dojsc do jakiegos porozumienia ze Stefano i zakonczyc ta wojne pomiedzy rodzinami DiMera i Brady.

Steve/Kayla - to jedna z "supercouples" w DOOL, ktorej watku z przelomu lat 80 i 90 niestety nie mialam okazji zobaczyc. W zeszlym roku oboje wrocili do Salem, ale od razu zostali rzuceni w wir walki z DiMerami. Otoz E.J. Wells (DiMera) zrobil Steve'owi pranie mozgu i hipnotyzuje go, zeby ten zabil Bo (jednego z wielkich wrogow DiMerow). Kayla
pragnie go wyzwolic z sidel E.J.'a, ale nie jest to takie proste.

Stephanie/Jeremy/Jett/Chelsea (again :D) - stosunkowo nowy watek, wiec nie wiem co z tym bedzie. Otoz Stephanie to corka Steve'a i Kyli, ktora niedawno powrocila do Salem po kilku miesiacach pracy w Dayton. Jest to rowniez przyjaciolka Chelsea, ktora probuje przekonac ja, aby zatrudnila sie jako "flight attendant" podczas lotow organizowanych przez linie lotnicze, ktorych wlascicielem jest jej chlopak, Jeremy i jego kolega Jett Carver (bratanek Abe'a Carvera, jednego z glownych policjantow w Salem). Poprosili rowniez o pomoc finansowa Maxa, bylego chlopaka i aktualnego przyjaciela Chelsea. Ona tym pomyslem nie jest zachwycona, bo boi sie ze jak pomysl z liniami nie wypali to Max straci kupe kasy.
Brooklyn
Posty: 1351
Rejestracja: 23 maja 2006, 11:48
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooklyn »

http://youtube.com/watch?v=A1dPIf4SLmY Teledysk o Billie i Nicku z Cocoon Bjork.
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

::ysz:: Słyszałem, że Frances Reid ma niedługo wrócić do serialu i że nie ma żadnych problemów z pamięcią, itp....
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

GL forever pisze:::ysz:: Słyszałem, że Frances Reid ma niedługo wrócić do serialu i że nie ma żadnych problemów z pamięcią, itp....
Tak, to prawda. Jak juz wczesniej pisalam, Frances ma pojawic sie w kilku odcinkach, ktore zostana wyemitowane latem. A co do tych problemow z pamiecia itp, to wedlug soaps.com byly to tylko plotki. Na pewno gdyby to bylo cos powaznego to Frances nie zdecydowalaby sie powrocic do serialu, nawet na kilka odcinkow.
GL Forever
Posty: 1815
Rejestracja: 16 sty 2007, 15:27
Lokalizacja: Polska

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GL Forever »

Liason-fanka pisze:
GL forever pisze:::ysz:: Słyszałem, że Frances Reid ma niedługo wrócić do serialu i że nie ma żadnych problemów z pamięcią, itp....
Tak, to prawda. Jak juz wczesniej pisalam, Frances ma pojawic sie w kilku odcinkach, ktore zostana wyemitowane latem. A co do tych problemow z pamiecia itp, to wedlug soaps.com byly to tylko plotki. Na pewno gdyby to bylo cos powaznego to Frances nie zdecydowalaby sie powrocic do serialu, nawet na kilka odcinkow.
Kurcze, plotkują tylko na internecie :!: Napisze ktoś jak będą emitowane te odcinki w wakacje, w których się pojawi ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość