Na dobre i na złe

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Na dobre i na złe

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Nie znalazłem jeszcze tematu o tym serialu a więc...Co o nim sądzicie??Mnie ostatnio wkurza Lena...Na początku(chodzi mi o to kiedy się pojawiła)bardzo ją lubiłem ale teraz po prostu nienawidzę!!!Za to od samego początku serialu lubię Martę i Mariolkę :P...
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, 14:38 przez Goku, łącznie zmieniany 2 razy.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Jeśli chodzi o sam serial to mnie się podoba pomysł serialu o lekarzach i ogólnie NDiNZ to naprawdę świetny serial, wiele wątków zostało poruszonych i wiele pokazano złego i dobrego. A lubię najbardziej siostre Bożenkę i Mariolkę oczywiście. Nie lubię Bartosza i Meiera.
Nobody does it better
HarryAngel
Posty: 125
Rejestracja: 26 sie 2005, 15:19
Lokalizacja: spod dębów...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HarryAngel »

Skoro już powstał temat o tym serialu, to czy ktoś mógłby streścić mi ostatnie dwa odcinki? Prooooooszę... :wink:
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Praktycznie nic ciekawego się nie działo...Matka Henryka przyszła do Marioli po kase a Lena dowiedziała się że jest uzależniona od Bartosza :P...No i nie wiem czy to było dwa czy trzy tygodnie temu jak Latoszek nawrzeszczał na Martę :(...
Robi
Posty: 6400
Rejestracja: 29 cze 2006, 13:55
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robi »

Ja nie jestem fanem tego filmu ,ale bardzo często go oglądam . Chyba tylko dlatego ,że moja rodzina to ogląda , ale nie powiem ,że mi się nie podoba .
Tęczowy
Posty: 2113
Rejestracja: 23 mar 2006, 22:30
Lokalizacja: daleko

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tęczowy »

Ja dawniej byłem wielkim fanem "Na dobre i na złe". Uwielbiałem wątki z Zosią, Kuba i Brunonem. Niestety, z czasem w serialu zaczęły się pojawiać coraz to nowsze postaci, Brunon zniknął całkowicie, a wątki Kuby i Zosi stały się nudne i nieciekawe. Dlatego też nie oglądam już tego serialu od ponad dwóch lat.
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Zosia i Kuba teraz strasznie zmarkotnieli ale po ich ostatnich przeżyciach nie dziwota. Jednak wątek z Hartmanową jest ciekawy i cała afera jest bardzo interesująca, napewno inna niż w pozostałych serialach. Jestem ciekaw jaki będzie wynik pojedynku Burscy-Hartmanowa.
Nobody does it better
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Alexander pisze:Zosia i Kuba teraz strasznie zmarkotnieli ale po ich ostatnich przeżyciach nie dziwota. Jednak wątek z Hartmanową jest ciekawy i cała afera jest bardzo interesująca, napewno inna niż w pozostałych serialach. Jestem ciekaw jaki będzie wynik pojedynku Burscy-Hartmanowa.
Widać, że nie oglądałeś ostatnio odcinka.
Proces się odbył już. Hertmanowa ma zakaz wykonywania zawodu i badań, oraz wyrok w zawieszeniu za kaucją chyba.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Niestety niedzielnego odcinka nie oglądałem nawet nie przeczytałem streszczenia. A więc Burscy tak jakby wygrali proces ale wyrok jest prawomocny czy Hartmanowa może się jeszcze odwołać ::chytry::
Nobody does it better
HarryAngel
Posty: 125
Rejestracja: 26 sie 2005, 15:19
Lokalizacja: spod dębów...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HarryAngel »

B@r, napisz co się działo ostatnio, poza procesem. Nie widziałm trzech ostatnich odcinków, czytałam tylko w Świecie Seriali, co ma się wydarzyć.
Czy Lena jest z Latoszkiem? Czy Mariolka widziała się z mężem?
Będę wdzięczna za informacje :: bow ::
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Mi się ten serial niestety nie podoba ::kwasny:: . Oprócz tego, że nie przepadam za taką tematyką to serial jest kręcony w sposób, który mnie odrzuca. Oglądałem trochę odcinków "Ostrego dyżuru" i w porówaniu z nim wątki medyczne w NDiNZ wypadają dość kiepsko. Cały ten szpital jest strasznie sztuczny :roll:
Zdecydowanie wolę już MjM :wink: ..
SallyFan

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SallyFan »

HarryAngel pisze:Czy Lena jest z Latoszkiem? Czy Mariolka widziała się z mężem?
Będę wdzięczna za informacje :: bow ::
Bartosz jest obecnie na odwyku, i można powiedzieć że Lena i Latoszek są razem.
Mariolka nie widziała się z mężem (przynajmniej tak sądze :P ).
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Myśle ,że Mariola przyjmie propozycję telewizji i podpisze kontrakt na to aby w ich klinice kręcony był reality show. Będzie chciała zdobyć pieniądze na wyciągnięcie męża z więzienia.
Nobody does it better
Kokoszka
Posty: 306
Rejestracja: 05 lis 2005, 01:07
Lokalizacja: ...

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kokoszka »

Mariolka widziała się z mężem, powiedziała mu, że mama go kocha, ich ręcę na moment złączyły się przez kraty i...Maria Jolanta uciekła!
Nie wytrzymała napięcia chwili, i chyba nie chciała mu pokazać swoich łez... :D
Jeśli nie rozumiesz woni, esencja Cię nie zadowoli...
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Biedna Mariola, c=ona chyba kocha tego Korzyckiego, szkoda ,że musi cierpieć przez tą miłość, to dobra dziewczyna i nalezy jej się szczęście.
Nobody does it better
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość