Radio i telewizja

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ja zazwyczaj wieczorem jesienią to lubię obejrzeć jakieś reality typu Azja/Ameryka Express, Farma, Hotel Paradise, Agent itp. Ktoś wie czy będzie coś takiego może? (w wakacje praktycznie nie włączam tv to nawet nie wiem jakie są ramówki na jesień )
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Co proponuje Polsat?: https://www.press.pl/tresc/77720,trzy-n ... w-polsacie . Na razie tyle znalazłem.

Z wymienionych programów ja czekam tylko na "Jeden z dziesięciu". Obejrzę też "Milionerów".
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Dzięki Dawidek. Adex co myślisz , będziesz oglądać te Real Housewives ? Może coś jak królowe życia to będzie ?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Raczej szkoda mi będzie czasu.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ja tak samo kompletnie nie mam czasu i ochoty na takie reality. Lubiłem reality w rodzaju Big Brothera czy Baru.

Będę śledził Pierwszą miłość, stary i nowy Klan, Na dobre i na złe.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

mailo pisze: 22 sie 2023, 21:24 Dzięki Dawidek. Adex co myślisz , będziesz oglądać te Real Housewives ? Może coś jak królowe życia to będzie ?
Ja zobaczę pierwszy odcinek, co by wyrobić sobie zdanie, ale wątpię, że zostanę z tym programem na dłużej, bo z tego co się orientuje, to w nim dużo reżyserii i udawania. Ktoś np. ma pokazywać nie swój dom. ::kwasny:: Nie oglądałem żadnej zagranicznej wersji spod szyldu "The Real Housewives". Wolę bardziej prawdziwe programy, np. "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" z bardziej normalnymi i zwykłymi osobami.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Coś jeszcze dla mailo. "Love Island. Wyspa miłości" - kolejny sezon pojawi się w TV4 od 4 września: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/l ... a-zwiastun .
Artur
Posty: 416
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Ja może obejrzę "Superrolników" i "Kanapowczynie" na Playerze z TTV. Reszta mnie nie interesuje.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Ja w nowym sezonie jak zawsze będę oglądał na Playerze Top Model, Kuchenne rewolucje i Totalne remonty Szelągowskiej. Raczej nic nowego nie planuję oglądać.
Awatar użytkownika
MateuszH95
Posty: 88
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:35
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 29

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MateuszH95 »

Nie żyje Elżbieta Sommer. Była prezenterką pogody w Telewizji Polskiej przez prawie pół wieku. Miała 87 lat.
https://wyborcza.pl/7,90535,30484768,el ... 7-lat.html
Oglądam Modę na sukces, Kuchenne Rewolucje, Odcinki youtuberki Pauli Rodak :serce:
Awatar użytkownika
Topol
Administrator
Posty: 201
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:31
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
x 14
Wiek: 23

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Topol »

Powoli odchodzą najlepsi, ogromna szkoda... :(
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2950
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 18
Wiek: 28

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Wielka strata, bo pani Sommer była z wykształcenia meteorologiem. Miała warsztat i wiedzę, której nie miała żadna inna pogodynka(lub pogodynek) w kraju. Jej uczennicami były Grażyna Padee i już również nieżyjąca Lucyna Grobicka.
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Wielka szkoda. to była ikona telewizji. :( Myślałem, że pani Sommer jest trochę młodsza. Pamiętam wszystkie trzy, wspomniane przez Was panie. Młodsi koledzy i koleżanki mają się od kogo uczyć.

A z obecnych prezenterów pogody, kogo lubicie najbardziej i kto z nich może zostać uznany za autorytet w tej działce dziennikarstwa?
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2950
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 18
Wiek: 28

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Dawidek pisze: 08 gru 2023, 23:59 A z obecnych prezenterów pogody, kogo lubicie najbardziej i kto z nich może zostać uznany za autorytet w tej działce dziennikarstwa?
Myślę że największe doświadczenie w ciekawym prowadzeniu serwisów z prognozą(bo rola pogodynki tylko do tego się sprowadza, nikt nie posługuje się nazwami krain geograficznych podczas przestawiania prognozy) obecnie mają prezenterzy TVP. Z komercyjnych stacji lubię tylko Jarosława Kreta. Autorytetem w tej działce była właśnie Chmurka, nikt poza nią nie posiadał i nie posiada warsztatu meteorologicznego w postaci ukończonej specjalizacji na studiach i pracy w zawodzie poza telewizją(IMGW).
Awatar użytkownika
Topol
Administrator
Posty: 201
Rejestracja: 31 sie 2019, 22:31
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
x 14
Wiek: 23

Re: Radio i telewizja

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Topol »

Dawidek pisze: 08 gru 2023, 23:59 A z obecnych prezenterów pogody, kogo lubicie najbardziej i kto z nich może zostać uznany za autorytet w tej działce dziennikarstwa?
Popieram tutaj zdanie @BeLieF, prócz Jarosława Kreta, dodałbym jeszcze Marzenę Słupkowską.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mariush i 1 gość