"MnS" w Polsce

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

"MnS" w Polsce

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Proponuję, żeby w tym temacie poruszać wszystko, co dotyczy sprawy pomiędzy "MNS" a TVP: petycję, 2 odcinki dziennie, gdziny emisji itp. Przy okzaji zachcam do wysyłania petycji ze strony do TVP. Jeszcze nie wiem, ale być może dział Petycja zastąpi Czat, skoro jest nim tak małe zaintersowanie. Szkoda, że w tym i przyszłym tygodniu wypada kilka odcinków :(
Ostatnio zmieniony 01 mar 2015, 22:17 przez Oleg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dziś nie było odcinka :cry: a co do Tvp1 to chciałbym aby promowała serial i aktorów -przecież mają taki światowy hit! dlaczego nie chcą skorzystać?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Popieram :!: TVP1 wcale nie reklamuje tego serialu, ale szczerze mówiąc ogólnie chyba z reklamą seriali na TVP 1 jest kiepsko :? Kiedyś to chociaż TVP 1 zrobiła 2 razy tzw. dzień z "MNS", najpierw w sobotę (ale który to był rok :roll: ), a później w niedzielę jak były odcinki z Taylor w Maroku, czyli też parę lat temu.

Adex ten tydzień to nic, w przyszłym też trochę odcinków wypada... tym razem "wrogiem" stały się mecze siatkówki :cry:
livy
Posty: 148
Rejestracja: 24 sie 2005, 11:58
Lokalizacja: Warmia i Mazury

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: livy »

Dziś nie było odcinka i tak będzie przez kilka dni ale oczywiście plebania i klan będzie :evil:
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Polskie seriale nie umywają się do MNS. Promocja dotyka płodów niższej klasy,a tylko dlatego,że wyszły od polskich producentów. Wedle mojej opinii TVP1 popełnia kardynalny błąd,nie naświetlając MNS- reklamy przed i po tym serialu nie będą miały takiego popytu oglądalnościowego jak by było w przypadku regularnej promocji!! To pociągnie za sobą inną kwestię-reklamodawcy mogą wyrażać dezaprobatę w stosunku do opłat za nadawanie ich reklam blisko czasem temu serialowi i wycofać się z tego wycinka czasowego. To zmniejszyłoby zyski telewizji polskiej nr1.

Pozdrawiam... :lol:
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Akurat cieszę się, że będą mecze transmitowane w telewizji, ale oczywiście wkurza mnie to, że uciekają nam kolejne odcinki. Możnaby je przecież emitować chociaż rano. Każdy mógłby sobie albo obejrzeć albo nagrać ;)
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Nie no tego juz za wiele!!! Mody Na Syukces ma nie byc przez jakies 2 tygodnie, nie liczac 3 odcinków ktre zostaną wyemitowane!! No juz mam tego dosyc!!! Moze czas wysalc petycje do innych stacji tlewizyjnych, proponuje TVN by oni wykupili odcinki do Mody i puscli 2 dziennie od poniedzialku do niedzieli. Najlepiej bylo by gdyby zrobili taki z 4 godzinny epilog, ktory by wyjasnił to co będzie się dziać tak do 2003 roku i by puscili na odcinki wlasnie z 2003 po 2 dziennie!!!!Wrrrrrrrrrrrrr...nienawidze TVP 1, na dodatek KLAN bezie 4 razy w tygodniu!!!!!!!!!! I ja mam nadzieje, ze oni skończą na tym 1000. odcinku, bo coś mi się zdaje, że nie...Poza tym wczoraj, gdzies o 10.00 bylo specjalne wydanie Telekspresu, w ktrym reklamowane to jest przygotowane na jesień i co dupa, o Modzie ani słowa, tylko Klan, Klan, Klan, Klan i Plebania Plebania i Plebania. Mam juz dosyc reklamowania tego jeba... o tych zaklamanych klechach i durnej Elżuni, beatce, Rysiu Pedale i tej drunej rosjance co dobrze anwet nie potrafi mowic!!!!
Alice
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2005, 11:49
Lokalizacja: z pomiędzy

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alice »

faktycznie Klan to już straszne nudy, pomysły im się skończyły już jakieś 2 lata temu, Plebani nie oglądam, bo jakoś nie pociąga mnie żywot wiejskiego proboszcza i jego owieczek. a jeśli chodzi o reklamy odcinków to TVP1 powinna brać przykład z Polsatu i TVN gdzie cały czas reklamują swoje produkcje jak "Na wspólnej", "Pierwsza miłość", "Samo życie" i reszta.
Psy mają właścicieli, koty służących...
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Kingsajz, z tymi 2 tygodniami to chyba trochę przesadziłeś :wink: Nie jest tak źle. Wg programu "MNS" do 2 października 2005 wypada tylko w niedziele(jak zawsze) i w jedną sobotę (24 września). W tygodniu 26-30.09 B&B będzie (chyba) wyjątkowo o 15.15.

A pomysł z petycją do innych stacji jest dobry, jak najbardziej. Nie wiem jednak, czy inna polska stacja może wykupić ten serial, kiedy emituje go jeszcze TVP, nie znam się na tym.. Może ktoś wie :?: A co myślicie, żeby przeprowadzić kolejną akcję wysyłania petycji do TVP1 :?:

I jeszcze jedno, również dotyczące petycji- jest taka strona www.petycje.pl . Może ktoś by się poświęcił i założył tam petycję :?: Z tego, co tam czytałem mają one większe poważanie niż takie wysyłane mailem... Nawet tpsa trochę zmiękła jak popodpisywali, bo właśnie wystarczy podpisać, a osoba zakładająca musi ją potem wysłać pocztą do TVP (adres tvp jest na stronie z petycjami, gdyż wiele osób zakłada petycje do tvp, ale podpisów to za wiele raczej nie mają). W każdym razie tego może TVP tak nie oleje, wyśle odpowiedź i poczyni jakieś działania. Hehe... Marzenie ściętej głowy.. ale .. marzenia się spełniają... Można by w tej petycji popertraktować.. napisać np. żeby chociaż niedzielny odcinek przywrócili, albo np. w weekendy żeby były 2 odcinki... Nie wiem... Co myślicie :?: Jeśli się ktoś podejmie, oczywiście link znajdzie się na stronie...
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

No to sobie poogladam, zjebana TVP 1!!
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

A jutro Moda wyjątkowo o 15.25, bo później jest lekkoatletyka!
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

A może dodać do petycji taką propozycję, żeby "MNS" została przeniesiona do TVP2 :?: Co o tym myślicie :?: Może wtedy byłyby większe szanse na 2 odcinki... :roll:
A petycji na tej stronie, co podałem nikt nie ma zamiaru założyć :?:
Brooke
Posty: 1061
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: :)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brooke »

Z tego, co czytałam to TVP 2 jest traktowana jako osobna stacja telewizyjna!! Tak jak napisałam w temacie „Pomóżmy czeskim fanom B&B!!!”, autoryzowany fan club to jedyny sposób by coś wypertraktować z TVP 1 :|
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17489
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 4
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

To byłoby zbyt skomplikowane z Tvp2- jeszcze w efekcie całkiem zabraliby serial, niech już tylko Tvp1 go daje nadal od poniedziałku do soboty -to i tak chyba wiele dla nich (i cieszmy się z godzin nadawania bo dzięki temu jest jakaś oglądalność)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8419
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 2
Wiek: 34

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Brooke pisze:Z tego, co czytałam to TVP 2 jest traktowana jako osobna stacja telewizyjna!! Tak jak napisałam w temacie „Pomóżmy czeskim fanom B&B!!!”, autoryzowany fan club to jedyny sposób by coś wypertraktować z TVP 1 :|
Możnaby spróbować poprosić o autoryzację :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości