"MnS" w Polsce

Dział NIESPOILEROWY - nie wolno odwoływać się do wydarzeń nie pokazanych w Polsce.
Dawidek
Administrator
Posty: 9888
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jakoś nie jestem tym zaskoczony. ::kwasny:: Zaraz zaktualizuję post dotyczący emisji serialu w telewizji, nie przez usunięcie tematu, tylko poprzez dodanie odpowiedniej informacji.

Jeśli pojawi się "MnS" w Red Carpet TV i/lub Red Top TV, to wzorem emisji na kanałach MWE, pojawi się post informujący o dostępności obu kanałów w Polsce.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1229
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 14
Wiek: 48

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Na stronie Red Carpet jest już strona Mody na Sukces, z zapowiedzią, że będzie od września.
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Cynthia pisze:Na stronie Red Carpet jest już strona Mody na Sukces, z zapowiedzią, że będzie od września.
Wiadomo już kto będzie lektorem? Bo okazało się, że tłumaczem zostaje ten sam co na Playerze, o czym informował na TT.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
cmk
Posty: 1092
Rejestracja: 16 maja 2009, 19:44
Lokalizacja: Polska
x 4

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cmk »

Dziś o 14:00 na Red Carpet TV program "Moda na sukces powraca". Będzie o stylizacjach, rozwodach i botoksach :lol: :lol:
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

cmk pisze:Dziś o 14:00 na Red Carpet TV program "Moda na sukces powraca". Będzie o stylizacjach, rozwodach i botoksach :lol: :lol:
Nie oglądałem. Dał ten programik radę? Zachęcający do oglądania serialu?
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Jest na necie na ich stronie, trochę bez składu i ładu i trochę spoilerów, ale zawsze to jakaś promocja :)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2022, 17:44 przez Adex-fan Brooke, łącznie zmieniany 1 raz.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9888
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Obejrzane. :D

Program trwał około 10 minut i było tak, jak pisał cmk. Trzy zasadnicze części - o stylizacjach mówiono głównie w kontekście, że stroje bohaterów są na czasie i widzowie mogą szukać inspiracji oraz dowiadują się, że, to co noszą aktorzy, jest aktualnie modne. Jeśli chodzi o rozwody - to skupiono się głównie na Brooke i Taylor. Sporo miejsca poświęcono związkowi Steffy i Liama. Wspomniano, że większość związków w serialu nie przetrwała próby czasu. W trzecie części skupiono się na wyglądzie. Były pochwały pod adresem Johna McCooka, Ronna Mossa i Katherine Kelly Lang, która też poprawiała co nieco. A jej figury może pozazdrościć niejedna nastolatka. W temacie operacji plastycznych wyliczono, co robiła - zdaniem fanów - Hunter Tylo. Dużo było też o operacjach Jennifer Gareis.

W tym programie był tyko niewielki wycinek "modowej" rzeczywistości. Potrzeba co najmniej 100 dłuższych odcinków, by przedstawić cały serial. :D

Ten program będzie miał tez powtórki. Według programu Onetu, powtórki będą: jutro (28 sierpnia o 9.10 *Red Carpet TV). w poniedziałek (29 sierpnia) o 14.25 na Red Top TV i o 16.55 na Red Carpet TV. Pewnie tego będzie jeszcze więcej. Kto nie widział w telewizji - to jeszcze nic straconego.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Nic straconego to przegapić to. Dawidku a spoilery Cię nie poraziły?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9888
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Coś tam było, ale nie było tego aż tak dużo. Zauważyłem dwie spoilerowe postacie, które akurat kojarzę. Obawiałem się, że będzie ich więcej, podobnie jak spoilerów, ale dało się program obejrzeć. Tak naprawdę, z tego, co tam zaspoilerowali - nic nie zapamiętałem. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Nie oglądałem, ale z tego, co piszecie - to nic straconego. Powinni zrobić przynajmniej 20-minutowy program. 10 minut to za mało. Niestety brak osób orientujących się w fabule... Prawda jest taka, że tu na forum mamy największych znawców Mody w tym kraju i żeby zrobić ciekawy program o historii serialu, to trzeba byłoby sięgnąć po wypowiedzi naszych userów. :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 1229
Rejestracja: 25 sie 2005, 22:05
Lokalizacja: mazownieckie
Płeć: Kobieta
x 14
Wiek: 48

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cynthia »

Obejrzałam i niestety słabe. Pokręcili mocno z rozstaniem Steffy i Liama. ::kwasny::
Bert2021
Posty: 66
Rejestracja: 03 kwie 2022, 00:02
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bert2021 »

Program o Modzie Red Carpet TV żenujący. Robiony na kolanie, bez ładu i składu.

Po obejrzanym materiale mógłbym odnieść wrażenie, że Ronn Moss nadal odgrywa rolę Ridga. Przy okazji ślubów Brooke wspomniano o rocznym związku z Nickiem. Mając do wyboru inne ciekawe smaczki wybrano jakieś banały.

Materiał o interwencjach chirurgicznych tragiczny. Jeszcze jakby to była jakaś strona plotkarska, a nie platforma z filmami i serialami to przymknąłbym oko. Myślałem też, że tego typu programy oceniające w tak prymitywny sposób wygląd aktorów to jakiś relikt przeszłości, ale jak widać myliłem się.

Jedynie pierwsza część o modzie warta uwagi i tym sposobem nawiązano do tytułu i motywu przewodniego serialu.
Dawidek
Administrator
Posty: 9888
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

DeaconFan pisze:Prawda jest taka, że tu na forum mamy największych znawców Mody w tym kraju i żeby zrobić ciekawy program o historii serialu, to trzeba byłoby sięgnąć po wypowiedzi naszych userów. :)
Dzięki Tobie DeaconFan, przyszło mi do głowy, by zaprosić na forum kogoś z Red Carpet. Ta osoba mogłaby otrzymać solidną dawkę wiedzy na temat "MnS" i oczywiście mogłaby z nami podyskutować. Ta wiedza może przydać się do tworzenia kolejnych programów poświęconych serialowi. Przecież w naszym gronie jest wielu ekspertów od "MnS" - Adex, B@r, DeaconFan i i inni. Warto zaprosić tez tłumaczy serialu oraz inne osoby zaangażowane w produkcję z polskiej strony. :wink:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Pytanie czy ich to obchodzi czy raczej tam to po prostu ich praca aby teraz promować Modę :lol:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Zaprosić można, ale obawiam się, że łatwiej byłoby im się udzielać po prostu na fb. Fora internetowe niestety odchodzą w zapomnienie...

Niezłym źródłem informacji o serialu jest polska i anglojęzyczna Wiki. Na forum mamy mnóstwo tematów, a tam wszystko jest w jednym miejscu.

Dzięki, Dawidku za docenienie i to nie jest tak, że teraz torpeduję ten pomysł. Myślę, że lektor i tłumacze niezbyt będą chętni na pisanie na forum, ale może osoby z Red Carpet tak. Gdyby chciały zrobić fajny materiał z opiniami fanów, to chyba najprościej napisać na priv do poszczególnych userów - niech ci napiszą coś o serialu. W każdym razie forum jest dobrym źródłem wiedzy, tylko najpierw trzeba mniej więcej ogarnąć, kto jest kim w serialu, a tu pomoże Wikipedia. Zastanawiam się, czy na forum nie przydałby się temat (aktualizowany) w dziale niespoilerowym, w którym przedstawialibyśmy ogólnie obecnie występujących bohaterów i aktualne wątki. Oczywiście skrótowo, nie chodzi o to, by pisać elaborat. W dziale spoilerowym w sumie można byłoby też stworzyć taki przewodnik...
Ostatnio zmieniony 29 sie 2022, 23:26 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 3 razy.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość