Pierwsza miłość

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

Szkoda, lubię postać Sabiny.

Aktualnie jestem gdzieś na odcinkach z października 2013 :D Komentujcie bieżące odcinki, lubię czytać wasze komentarze (czytam tylko te archiwalne).

W odcinkach, które oglądam:
- był ślub Sabiny, a następnie śmierć Igora. Trwa teraz wątek ze żmijowatą siostrą Agatą Aktualnie Sabina spotyka się z Natanem, Daga z Mikserem, Ola z Robertem, Radek z Nikolą
- Aurelia uciekła od Śmiałka - szkoda lubiłem ją, wątki wadlewskie są nawet zabawne, tylko tak jak szybko się zaczynają tak samo szybko się kończą
- Grażyna jest z Królem (szkoda, że odeszła Renata), ale tę parę też lubię. Do tego dochodzi świetny Karol, podobają mi się jego cyniczne komentarze
- Sandra jest w ciąży, w związku z tym Marysia z Hubertem mają poteżny kryzys
To tak w skrócie, gdyby kogoś interesowało :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

sharkinator pisze:Komentujcie bieżące odcinki, lubię czytać wasze komentarze (czytam tylko te archiwalne).
Będę się starał. :wink:

Ty też koniecznie pisz o tym, co w Twoich odcinkach. :)

Sabina faktycznie odeszła z serialu. Przynajmniej zamknięto odpowiednio jej wątek i jest spora furtka na powrót.

Bardzo lubię czworokąt Marysia/Kacper/Weronika/Jakub. Uwielbiam zarówno Kacpra, jak i Wenerskiego. Obaj są ciekawymi postaciami, a Wenerski jest dodatkowo niejednoznacznym bohaterem. Kacper ostatnio trochę za bardzo się miota, dlatego pewny siebie Jakub zyskuje wg mnie w oczach Marysi.

Dobrze, że Teresa i Marek wrócili do siebie po latach. :)

Artur powrócił do tematu Stasi i Zosi. Super, że scenarzyści przypomnieli sobie o tych bohaterkach. Doroty u boku Artura nie lubię. Uważam, że Kulczycki lepiej pasowałby do Marty.

Alicja jak dla mnie przynudza. Nie przepadam za wątkiem straży.

Marian i Roman tworzą genialny duet. Ich sceny w Anglii i po powrocie stamtąd były zabawne. W sumie oni rządzą teraz Wadlewem. Poza nimi nie ma tam za bardzo nic ciekawego.

Świetny jest dla mnie wątek z nowymi postaciami młodych. Kamil jest dużo lepszą wersją Pawła Krzyżanowskiego niż Paweł Nowogrodzki. Fajnie, że on i Piotrek zakopali topór wojenny.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

DeaconFan pisze:Dobrze, że Teresa i Marek wrócili do siebie po latach.
Obejrzałem odcinek 3349 i mam pytanie, bo tam się wszystko szybko potoczyło. Czy oni wcześniej w ogóle ze sobą kręcili, czy z odcinka na odcinek zmiana frontu?
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Obejrzałem odcinek 3349 i mam pytanie, bo tam się wszystko szybko potoczyło. Czy oni wcześniej w ogóle ze sobą kręcili, czy z odcinka na odcinek zmiana frontu?
Ten wątek pojawiał się sporadycznie, ale tak - można powiedzieć, że relacje Teresy i Marka powoli zmierzały w stronę odnowienia romansu/związku. Marek powoli godził się z tym, że Teresa powinna wrócić do życia Danusi. Ich relacje przez kolejne odcinki ocieplały się. Kiedy Sylwia zdradziła Marka, ten od razu poleciał do Teresy i odbyli serdeczną rozmowę (jak to chyba powiedziała Kinga - "rodzice spijali sobie z dzióbków"). Teraz zobaczyliśmy, że ich relacja weszła na kolejny poziom.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Spoilery:

- wkrótce czeka nas poród;
- Marysia wróci do randek z Jakubem;
- pojawi się nowa psotać - brat Lucynki, któremu wpadnie w oko jedna z głównych bohaterek;
- w Wadlewie wybuchnie kolejny romans;
- powróci Dominika.


Dobrze, że ślub Emilki z Marcinem nie doszedł do skutku. Nigdy nie byłem fanem tej pary.

Kacper to chyba teraz najgorsza męska postać. Totalnie niezdecydowany, zakręcony facet...

Wątek z Magdą i Mikserem to póki co nuda.

Ciekawy jest z kolei wątek molestowania Julity przez profesora Nytkę. Julita/Filip/Anka/Kamil coraz bardziej się do siebie zbliżają - może wyjść z tego fajna paczka przyjaciół. :wink:
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Kto ogląda obecne odcinki?

Sharkinator, jakie wątki obecnie śledzisz? Które postacie lubisz? :P
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Ja oglądam! ::rad::

Szokujące, że Kacper okazuje się bratem Marysi. :shock: Myślałem, że to kolejna intryga Izabeli, aby ich od siebie odsunąć, ale jednak to może być prawda. Dodatkowo Weronika, ukrywająca przed Kacper, że straciła ciążę tworzy bardziej klimat telenoweli południowoamerykańskiej niż serialu obyczajowego. Przynajmniej Kacper jako brat jednej z głównych bohaterek ma szansę zostać w obsadzie na dłużej, a nie być tylko kolejnym przelotnym romansem.

To teraz już nie wiem z kim będzie Marysia, skoro z Wenerskim, nie ma chemii, a Michał jest totalnie skompromitowany.

Dla mnie pomysł aby Marzena z Franciszkiem, przeprowadzili się do Wadlewa i prowadzili świetlice był strzałem w dziesiątkę. Wpasowali się w tamtejszy klimat i są pewną przeciwwagą dla mieszkańców. W końcu jest dużo Marzenki i ma własne wątki, wcześniej miesiącami/latami jej rola ograniczała się do kelnerki w Barbarianie. Bawiły pierwsze kłótnie z Wiki po przeprowadzce,a obecnie już są najlepszymi przyjaciółkami. ::loll::

Super oglądać w obsadzie Sebastiana Cybulskiego. Świetny aktor. Wątek Magdy i gróźb widać po ostatnim odcinku się jeszcze nie skończył, mam nadzieję, że tym razem prześladowcą nie okażę się właśnie Iwo.

A wiadomo co z aktorką, która grała Melkę? Sama odeszła czy to była decyzja producentów?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2022, 16:09 przez Tkk_Bolly, łącznie zmieniany 2 razy.
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Moim zdaniem jest chemia między Marysią a Jakubem, tyle że Marysia zbyt długo zwodziła faceta i ten w międzyczasie zakochał się w Laurze...

Ja raczej sądzę, że Kacper jednak nie okaże się finalnie bratem Marysi. Raczej to właśnie on jest ciągle kreowany na jej nową wielką miłość - ciągle są komplikacje na drodze do ich szczęścia. Weronika z jakiegoś powodu straciła ciążę...

Marzena i Franek bardzo pasują do Wadlewa i super właśnie, że są teraz wątki z Marzeną wreszcie. Brakuje jednak mocno Jarka w Wadlewie...

Sebastian Cybulski jest znakomity. Charyzmatyczny aktor. Wolałbym, żeby to on był z Magdą, a nie nudny Mikser. Ta karteczka do Magdy to mógł być tylko element ostatniej sceny tego ich filmu. Ale zobaczymy...

Nic nie wiadomo co do aktorki grającej Melkę. Produkcja i aktorka nie zabrały głosu w tej sprawie. Myślę, że ona wróci.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

No ja mam wrażenie, że odkąd mamy Ankę i Julitę po prostu nie ma miejsca w serialu na Melkę czy ostatnio Wiolę, która wyjeżdża, więc pewnie aktorka też rozstaje się z serialem.

Piotrek (za)szybko już pocieszył się Miłką po Melce. ::loll:: i nawet Marysia czy Kinga o niej nie wspominają a przecież to rodzina. Zresztą Marysia nigdy jakoś nie była specjalnie przejęta losem swojej (adoptowanej) córki kiedy ta była wplątana w sprawy kryminalne.

Zgadzam się, że ciężko się ogląda Miksera zwłaszcza chorobliwie zazdrosnego. Iwo ma większy potencjał. ::ok::

Ciekawe jak odkręcą to rodzeństwo Marysi i Kacpra. Chociaż patrząc na rodzinę Marysi to jest to wszystko płynne. W końcu matką okazała się Aneta, więc (kolejnym ::loll:: ) bratem Andrzej, który też kiedyś do nie podbijał ::krzyw::
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Trafne uwagi co do Melki i Wioli, Marysi i Melki, rodziny Marysi, Piotrka i Miłki. :)

Myślałem początkowo, że może aktorka grająca Melkę jest w ciąży, ale być może rzeczywiście nie ma dla niej teraz miejsca w obsadzie. Melka tak właściwie wyparła z serialu Sabinę. Teraz Melka jest wypierana przez Ankę heh. Wiola chyba rzeczywiście żegna się z serialem. Dobrze, że zamknięto należycie jej wątek.
Pożegnaliśmy też chyba Sylwię. Dosyć długo mieszała w serialu.

Trochę szkoda, że postać Basi grana przez Joannę Moro już od ponad roku nie ma swoich wątków. Może jeszcze się ich doczeka. :wink:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2022, 18:24 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 2 razy.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

DeaconFan pisze:Pożegnaliśmy też chyba Sylwię. Dosyć długo mieszała w serialu.
Edytę Herbuś?! Po czym wnosisz? :o
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Marek rzucił Sylwię po nakryciu jej z kochankiem. Powiedział coś chyba, że wyśle jej dokumenty unieważniające małżeństwo. Ostatnia scena z Edytą była w grudniu. Piła przegrana w barze z Sandrą (Kamillą Baar) i okazało się, że Marek odciął ją od kasy. Ponadto Sylwia we wrześniu ubiegłego roku wyleciała z czołówki.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Ale akcje z Michałem. Świetnie się go oglada w roli czarnego charakteru. Niczym w B&B przekupił lekarza, by ten sfałszował wynik testu na ojcostwo Kacpra, przez co dalej mający się ku sobie Kacper i Marysia będą myśleli, że są przyrodnim rodzeństwem. ::rad::
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

SPOILER: w serialu nie brakuje obecnie czarnych charakterów: Michał, Izabela, Dawid, Sandra... Powraca Mateusz (Lesław Żurek). Marta pozna go przypadkowo i nawiąże się między nimi ciekawa relacja... :D
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Jesienią w PM:

- wielki powrót Melki,
- powrót Dominiki i Hiszpana, którzy będą przesiadywać w domu Edwarda wraz z Edwardem,
- powrót Stasi i jej obecność w życiu Artura i Doroty.

Info z fb i instagramów aktorów.
Ostatnio zmieniony 04 lip 2022, 17:57 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość