Pierwsza miłość

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

Pierwsza miłość

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

[center] "Pierwsza miłość"[/center]

POLSAT - Pon-pt 18:05
Bohaterkami serialu są Marysia Radosz i jej o dwadzieścia lat starsza ciotka, Teresa Żukowska. Marysia, która do tej pory mieszkała w Wadlewie właśnie rozpoczyna studia na Akademii Medycznej i zatrzymuje się w mieszkaniu Teresy. Marysia pięć lat temu straciła matkę w tajemniczych okolicznościach. Przez jakiś czas trwały poszukiwania, ale ostatecznie Danusia znalazła się na liście zaginionych.

Marysia zjawia się w mieszkaniu Żukowskich w niefortunnym momencie. Marek, mąż Teresy pozostawia ją dla dużo młodszej Sylwii. Marysia spotyka we Wrocławiu swoją pierwszą miłość. Zakochuje się w Pawle, wychowanku domu dziecka, szczerym i otwartym człowieku, którego marzeniem jest posiadanie własnego mieszkania. Paweł niestety, w wyniku zbiegu okoliczności zaczyna udawać kogoś innego niż jest. Na dodatek zakłada się z Arturem, który z nich pierwszy sprawdzi, czy Marysia jest "dziewicą". Zakładowi patronuje Kinga, kuzynka Marysi, córka Teresy i Marka, która nie widzi w tym nic złego uważając zakład za świetny żart.

Kinga należy do pokolenia "hip-hopu" i "clubbingu", obraca się w miejscowym "high lifie", żyje z dnia na dzień, nie ma ambitnych planów na przyszłość. Po prostu korzysta z życia. Jej chłopakiem jest Artur, syn jednej z najbogatszych wrocławskich rodzin.

Marysia jest zupełnie inna niż kuzynka. Świetnie się uczy. To dla niej sposób na wydostanie się ze wsi i szansa na inne życie. Marysia ma świetny kontakt z Teresą, która dostrzega w dziewczynie samą siebie sprzed dwudziestu lat. Często jej mówi, że mogłaby mieć taką córkę. Teresie łatwiej będzie porozumieć się z Marysią niż z własnym dzieckiem - Kingą.

Odejście Marka komplikuje sytuację w domu Żukowskich. Teresa postanawia walczyć o utrzymanie swojego małżeństwa. Ale tak naprawę wielką miłością Teresy zawsze był Jan, ojciec Marysi, który pozostał w Wadlewie. Dwadzieścia lat temu Jan i Teresa przyjechali do Wrocławia. Teresa studiowała ekonomię, Jan rozpoczął naukę na Akademii Rolniczej. Janowi jednak nie podobało się w mieście. Tymczasem Teresa nie chciała po studiach wracać na wieś. Jan wrócił więc sam. Kiedy Teresa przyjechała odwiedzić rodzinę, w Wadlewie trwały już przygotowania do ślubu jej siostry z Janem.

Po powrocie do Wrocławia Teresa w jednym z wrocławskich klubów studenckim poznała Marka, przystojnego lekarza, który miał wielkie szanse na zrobienie kariery w zawodzie. Mężczyzna zrobił na niej wielkie wrażenie, moment zapomnienia...i Teresa zaszła w ciążę. Marek, na przekór swojej rodzinie, postanowił ożenić się z Teresą i dać dziecku swoje nazwisko.

Ale Jan wciąż kocha Teresę. Wyjazd jego córki na studia będzie pretekstem do spotkań z Teresą i powrotu do przeszłości... i do pierwszej miłości.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2014, 17:58 przez Marek Forrester, łącznie zmieniany 6 razy.
Nobody does it better
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

W wakacje oglądałam kilka odcinków-wystarczyło by się zorientować o co chodzi.Teraz czasem jak jestem w domu to pytam babci co tam się dzieje i czy Marysia jeszcze jest z Pawłem :mrgreen: Oboje mnie wkurzają,grają swoją miłość jakoś nienaturalnie,a aktorzy też dziwni.Kinga też jest okrutna,ale stała się taka dopiero jak jej ciąże wymyślili,wcześniej była ciekawsza...No i aktorka grająca Terese jest jakaś mdła...
Bridget
Posty: 168
Rejestracja: 27 sie 2005, 00:19
Lokalizacja: Warszawa / Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bridget »

nie lubie tego serialu, chociaz jest bardzo kolorowy i na pierwszy rzut oka moze wydawac sie ciekawy... scenariusz ma kiepskie teksty, czasem mozna przysnac... i zgadzam sie ze kinga byla ciekawsza postacia przed zaplodnieniem :roll: i w ogole zauwazylam ze aktor grajacy pawla dziwnie wyglada przy tej malej marysi co siega mu do ramion, ja omojam ten serial jak tylko sie da...
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

serial jest dziwny nudny i każdy tam idzie do wiezienia :roll:
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Serial "Pierwsza miłość" był nominowany do nagrody Rose d'or 2006 gdzie przyznawane są nagrody dla najlepszych programów TV, seriali czy filmów. W kategorii "soap" nominowani byli także: B&B - Bold and Beautiful oraz niemiecki serial Verliebt in Berlin. Podczas trzydniowej gali w kategorii SOAP zwycięscą był serial "Verliebt in Belin" oparty na pomyśle rodem z ameryki południowej: "Yo Soy Betty La Fea" czyli znana polskim widzą z TVN "Brzydula".
Nobody does it better
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Ta informacja byla juz dawno temu podawana. A co do niemieckiej BVrzyduli to slyszalem o tym jakis czas temu.
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Już wkrótce jak informuje "Fakt" Jan wybierze Anetę jako kobiete z którą chce spędzić resztę życia, jednak wypadek z przedm lat zmusi Anetę do wyjazdu, ta wróci z miłości do Jana...
Nobody does it better
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Alexander pisze:Już wkrótce jak informuje "Fakt" Jan wybierze Anetę jako kobiete z którą chce spędzić resztę życia, jednak wypadek z przedm lat zmusi Anetę do wyjazdu, ta wróci z miłości do Jana...
:shock: Przecież się dowiedział że zabiła jego żonę czy nie?
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Dowiedział... i właśnie to jest szok ,że postanowił spędzić z nią reszte życia!
Nobody does it better
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Alexander pisze:Dowiedział... i właśnie to jest szok ,że postanowił spędzić z nią reszte życia!
Dziwne :shock: A jak tam ta zmulona parka Marysia i Paweł?
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Oj nie oglądam już ale z tego co wiem, to zdecydowali się wziąść ślub i coś mi się wydaje ,że PM zmierza do końca... Ustalają datę ślubu aktualnie.
Natomiast Emilka zacznie romansować z Markiem!
Nobody does it better
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Alexander pisze:Oj nie oglądam już ale z tego co wiem, to zdecydowali się wziąść ślub i coś mi się wydaje ,że PM zmierza do końca... Ustalają datę ślubu aktualnie.
Natomiast Emilka zacznie romansować z Markiem!
No nie,to się zaczyna komedia robić :mrgreen:
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Coraz większa.... :) Dlatego oglądalność spadła, ja też tego nie oglądam... pora kończyć PM!
Nobody does it better
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Fajny serial. :D oglądam...

Alexander, a ty ile odc. widziałeś? ::chytry:: ::jezyk::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

Serial jest fatalny, a Aneta Zając beznadziejenie tańczy...zwłaszcza po pijanemu!!! Wiem bo widziałem, wkocu jestem z Wrocka!
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość