Eurowizja

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

wiwi pisze:
Adex-fan Brooke pisze: A kto w dzisiejszych czasach jest brzydki?
No jak to kto? Wiśniewski np. :mrgreen:
:lol: Fakt obaliłaś moją tezę
Co do wątpliwej ostatnio urody Britney Spears to jednak ma piosenki, które są na listach przebojów całego świata -podejrzewam więc że są bardziej chwytliwe i promowane niż polskich "piekności' kiedykolwiek będą.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Piosenki ma nawet całkiem dobre bo odpowiednio z mixowane,ale jakiegoś wybitnego głosu Brit nie ma.Co innego Xtina czy Alicia Keys(co prawda śpiewa takie piosenki,że można usnąć,ale głos ma).
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

AdamST220 pisze:Piosenki ma nawet całkiem dobre bo odpowiednio z mixowane,ale jakiegoś wybitnego głosu Brit nie ma.Co innego Xtina czy Alicia Keys(co prawda śpiewa takie piosenki,że można usnąć,ale głos ma).
To prawda -jednak można powiedzieć że to jej fałszowanie jest dość charakterystyczne -ale zaraz my tu nie mówiliśmy o głosie a od głównego tematu to już całkiem odbiegliśmy :wink:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
AdamST220
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2006, 13:35
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamST220 »

Adex-fan Brooke pisze:ale zaraz my tu nie mówiliśmy o głosie a od głównego tematu to już całkiem odbiegliśmy :wink:
Tylko troszeczkę :lol:
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Chłopaki, wiecie, że to jest temat o Eurowizji a nie muzyce? :) Podyskutujcie sobie dalej tam :)
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

O Eurowizji i przez przypadek stał się też trochę o IFP :D Napiszę o tym właśnie parę słów, a nie będę nowego tematu zakładał, bo IFP poniekąd jest związany z ESC, ale do rzeczy... muszę przedstawic wyniki preselekcji. Głównie jestem to winien Roxi i Primokowi, którzy byli w jury :serce: Jeszcze raz dzięki Wam za to. Nie wykluczone, że za pół roku również będę chciał wybrac w ten sposób mojego reprezentanta na 10 ifp, zwłaszcza jeśli teraz mi dobrze pójdzie. Tutaj ogłoszę wyniki, ale nie będzie obecanej prezentacji w Power Poincie, ponieważ gdzieś zaginęła. Pół dnia dziś szukałem na kompie i cd, ale nic :cry: A nie mam czasu zrobic nowej, bo musze się zając stroną zwycięzcy ::krzyw:: Niebawem dam link tutaj do tej strony, będzie można zobaczyc m.in.fragment teledysku, ściągnąć mp 3 itd... A teraz już wyniki od miejsca 10 (najpierw punkty moje, potem Roxi, a na końcu Primoka).

10. Deen "Lazi.." 4 (2+2+0)
09. Tutsi i KGB "Gorki..." 5 (1+0+4)
08. V.Daineko "Ja prosto..." 6 (0+1+5)
07. Olga Voronina i Aleksandr Bujnow "Pust" 6 (0+6+0)
06. Aleksangra Gurkova "Astrologija" 11 (5+5+1)
05. Anastasia Schevchenko i Gorod 312 "Ostanus" 11 (3+0+8)
04. Julia Savicheva "Yesli v serce zyviot lubov" 17 (8+3+6)

03. Bliestiasche i Arash "Vostochnie skaski" 17 (10+4+3)

02. Cvetomuzyka "3 Akkorda" 18 (6+10+2)


01. Natalia Podolskaya "Odna" 22 (4+8+10)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2006, 15:25 przez Oleg, łącznie zmieniany 1 raz.
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hehe, coś nie bardzo się zgadzacie w tej punktacji :)
Primok
Posty: 2048
Rejestracja: 19 sty 2006, 20:01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Primok »

Moja faworytka wygrała ::rad:: ::rad:: ::rad:: .
Mnie Natalya Podolskaya naprawdę zainteresowała - ma bardzo ładny głos :wink: .
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Wiwi, ale o to przecież chodzi, żeby wybrac taką piosenkę, która uzbiera najwięcej punktów, a według mnie akurat byliśmy w miarę zgodni. Nie było sytuacji typu np. (0+1+10). ::jezyk::

A wracając do ESC to od 2 maja TVP zacznie emitowac teledyski. Będzie to 19 najlepszych + Polska. Nawiasem mówiąc to z półfinałowych piosenek to chyba tylko Polska i Portugalia nie mają teledysków ::kwasny:: ale pewnie puszczą też inne występy z preselelekcji, bo TVP i inne stacje mają tylko te teledyski nagrane przed 20 marca.
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Oto link do obiecanej strony http://www.forummns.pl/olegna9ifp.htm
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Oleg, na tej stronce napisało Ci się "biaroruskich" zamiast "białoruskich" i "zobczyć" zamiast "zobaczyć". Popraw sobie :)
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Dzięki za zwrócenie uwagi :: bow :: Tak to jest, jak się robi stronę na szybko. Już sobie poprawiłem :D
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Nie ma za co ;) Zawsze do usług :)
Kingsajz
Posty: 2809
Rejestracja: 30 sie 2005, 07:42
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingsajz »

TiViPi Łan, czyli TVP 1 zaczęła od pewnego czasu emitowac teledyski uczestinków Jurowiżyn. trafiłem na diwe o jakimś nieutalnetownym Johnym i jakimś wybranku na poduszce jakieś laski. Słabe te piosenki!
http://www.bb-magazinie.webpark.pl/
B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!! B&B Magazinie Nr 4 jest gotowy do ściągnięcia!!
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

A kiedy wreszcie Ich troje (mimo iż ich więcej tam) na Eurowizji?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość