Eurowizja

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Dawidek
Administrator
Posty: 9863
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 23
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Artur pisze:@Dawidek nie zrozumiałeś. :) Moi faworyci wygrywają. Tylko 2 razy nie wygrali w latach 2011 i 2014 :)
8 na 10, to prawie jak wygrana w Lotto 😂
Przepraszam, źle przeczytałem. Zwracam honor. :wink:
steraf19

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: steraf19 »

Artur pisze:2,7 mln widzów Eurowizji Junior. Duży spadek oglądalności w stosunku do ubiegłego roku gdzie finał w Warszawie oglądało ponad 5 mln Polaków. Przypomnę, że Sara James miała to wygrać wg Sikory i Sierockiego.
4,5 mln oglądało wyniki Eurowizji Junior.
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

2,4 mln w Jedynce pozostałe 300 tys. w TVP Polonia i TVP Abc: https://eurowizja.org/eurowizja-junior- ... adalnosci/

Dane Netii którymi sugeruje się polityk Jacek Kurski nie są przez reklamodawców uznawane.
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2935
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 16
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

19 lutego powracają Krajowe Eliminacje. W stawce m.in. Daria z Paranoią, Krystian Ochman a także powracająca po latach Lidia Kopania.
https://eurowizja.org/eurowizja-2022-pr ... man-daria/
Dawidek
Administrator
Posty: 9863
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 23
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Preselekcje zapowiadają się dosyć ciekawie. Połowa stawki może wypaść bardzo ciekawie, więc myślę, że może być ciekawie.

B@r, odpowiadając na Twoje pytanie z 19 grudnia, tak - zwycięska piosenka z Armenii z Juniora mi się podobała. Zwycięstwo zasłużone, ogólnie było kilka bardzo fajnych wykonań, w tym Francji, która zajęła ostatecznie 3 miejsce.
Niespecjalnie ekscytuję się JESC, dla mnie ważniejsza jest majowa Eurowizja. Jestem zdania, że dziecięca wersja powinna być stopniowo wygaszana, a Polska - w pewnym momencie - powinna wycofać się z Juniora.

Wrócę jeszcze do wpisu Sterafa19, którego nie ma już w gronie forumowiczów. Użytkownik nie podał żadnego źródła potwierdzającego tę informację, można odnieść wrażenie, że ta informacja mogła zostać zmyślona. Ale nie jest, bo takie informacje były podawane podczas konkursu. TVP lubi ekscytować się takimi danymi i podawać je na okrągło.
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Akurat Kurski nie zrezygnuje z Eurowizji Junior, bo w niej odnosi osobiste sukcesy. Jednak na arenie międzynarodowej ten konkurs nie jest nic warty.

Jeśli chodzi o dorosłą Eurowizję, to już się wypowiedziałem jaki mam stosunek startu Polski w tym wydarzeniu. Osobiście jestem zdania, że jeszcze przez kilka lat nie osiągniemy większych sukcesów.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17552
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Coś czytałem o Dodzie na tegorocznej Eurowizji, ale to chyba tylko jakieś plotki?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9863
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 23
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Chodzą doniesienia, że Doda wysłała utwór do selekcji, ale ostatecznie nie znalazła się w finałowej dziesiątce. Fani chcą, by ona otrzymała "dziką kartę": https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomos ... ne/ndlr423 .
Awatar użytkownika
Pottermaniack
Posty: 2887
Rejestracja: 20 gru 2008, 19:21
Lokalizacja: Stąd
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pottermaniack »

Bardzo się cieszę, że Krystian będzie reprezentował Polskę w Turynie. :D Niesamowity głos, charyzma, teoretycznie piosenka powinna znaleźć uznanie u jurorów, ale z tym wiadomo, bywa różnie. Daria wykonała kawał dobrej roboty i wyciągnęła wnioski z krytyki poprzednich występów. Dużo lepiej panuje nad głosem, znakomita choreografia i ta piosenka, bardzo radiowa i bardzo eurowizyjna. :) Szkoda, że Doda nie wzięła udziału w konkursie, ale ona raczej na Eurowizji nie wystąpi z prostego powodu, to bardzo trudna impreza dla Polski. Co pokazał wynik Michała Szpaka nawet świetna piosenka i wykonanie nie muszą przełożyć się na wysokie oceny u jurorów, którzy w istotnej mierze nadal głosują według klucza politycznego.
Dawidek
Administrator
Posty: 9863
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 23
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Cała dziesiątka z dzisiejszego konkursu (teledyski): https://www.radiozet.pl/Muzyka/Eurowizj ... cji-UTWORY .

Bardzo się cieszę z wygranej Krystiana. To był najlepszy utwór. I czekam na występ w Turynie. :D Daria z "Paranoią" druga - także u mnie. Smaczku dodaje jeszcze fakt, że ona jest z moich okolic. :wink: Unmute mnie pozytywnie zaskoczył, zajmując trzecie miejsce. Nie spodziewałem się tak wysokiej lokaty tego zespołu. W moim top były też siostry Szlachta.

Podsumowując, czołówka jest zbieżna z moim rankingiem. ::rad::
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17552
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 9
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Myślę, że jakieś szanse może mieć ta piosenka, zobaczymy.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Nie oglądałem koncertu. Tyle zmian w regulaminie preselekcji było, że nie wierzyłem w uczciwość tego wydarzenia ze strony naszej telewizji rządowej. Jakoś trafiłem na końcówkę i kamień spadł mi z serca, że to Krystian będzie nas reprezentował. Sukcesu wielkiego nie będzie, ale i też wstydu.
Goku
Posty: 4692
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Naprawdę dobry wybór, choć dość bezpieczny. Na szczęście w tym roku nie ma obciachu i myślę, że wyjdziemy z półfinału. Dobrze, że jednak nie Daria, bo jej piosenka miałaby szansę tylko przy zrobieniu show, do którego ona nie ma charyzmy i umiejętności tanecznych (jej występ z tymi tancerkami wijącymi się wokół niej przypominał mi występy z Jakiej to Melodii), a TVP by nie wyłożyła budżetu. Marzy mi się, żeby Polska kiedyś wystawiła dobrą popową piosenkę z dobrym, zapadającym w pamięć występem, ale to się pewnie nie wydarzy.
Dawidek
Administrator
Posty: 9863
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 23
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Rosja została wykluczona z tegorocznej Eurowizji: https://eurowizja.org/eurowizja-2022-bez-rosji/ . Innej decyzji być nie mogło, zważywszy na to, co dzieje się na Ukrainie.
Artur
Posty: 412
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:16
Lokalizacja: zdaleka
x 1

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artur »

Pisałem kilka miesięcy temu, że wstydu nie będzie ale i też sukcesu. To drugie odszczekuję i Polska powinna być w tym roku w czołówce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości