Leśniczówka

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Tkk_Bolly
Posty: 3362
Rejestracja: 15 sty 2006, 14:53
Lokalizacja: Częstochowa

Leśniczówka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tkk_Bolly »

Myślę, że Leśniczówka zasługuje na swój własny temat, bo jednak trudno w dzisiejszych czasach przebić się nowej operze mydlanej, a temu serialowi się udało -niedawno przekroczył pół tysiąca odcinków a jego oglądalność utrzymuje się na stabilnym poziomie, więc wygląda na to, że będziemy mogli śledzić losy bohaterów przez lata.

Ogląda(ł) ktoś? ::rad::

Śledzę od początku i bardzo podoba mi się klimat. Trochę widzę tu inspirację Plebanią (Karcz wzorowany na Traczu) czy Złotopolskimi (wątek komisariatu itd.).

Występuję plejada kultowych i cenionych aktorów, którzy rzadko zgadzają się na grę w tasiemcach - Anna Seniuk, Małgorzata Niemirska czy Ewa Szykulska, oczywiście w pierwszych odcinkach wystąpił gościnnie Marian Dziędziel, był Krzysztof Globisz czy fenomenalny Henryk Talar.

Dla mnie absolutnym odkryciem jest Beatka (Marta Chyczewska) i jej zawody miłosne :lol:
Najbardziej podobają mi się wątki "semi-komediowe" czyli perypetie Edytki i Artura oraz Marianki z Kurkiem.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2022, 00:40 przez Tkk_Bolly, łącznie zmieniany 3 razy.
Oglądam: Złotopolscy, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia, Emmerdale, Samo Życie
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

To koniec Anny Seniuk w tym serialu. W tym tygodniu bohaterowie dowiedzą się, że jej postać, która ostatnio była w USA miała zawał i umarła. To będzie w odcinku 626…
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
MateuszH95
Posty: 88
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:35
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 29

Re: Leśniczówka

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MateuszH95 »

Koniec serialu Leśniczówka, nowe odcinki będą emitowane tylko do końca października.
https://plejada.pl/newsy/jolanta-fraszy ... vp/w5j19h6
Oglądam Modę na sukces, Kuchenne Rewolucje, Odcinki youtuberki Pauli Rodak :serce:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość