Zniewolona (Kriepostnaja)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Fajny we wczorajszych odcinkach był flashback Kitty z Lidią Szeffer i Aloszą. To były ciekawe postaci. Alosza taki słodki i prawy, a Lidia zła do szpiku kości. I jednak nie pokazali w nich poprzedniej aktorki, tylko nagrali zbliżenia na nową.

Podoba mi się też intryga Bezusowej. To ciekawe, że jej mąż jest ojcem dziecka tej pijaczki. Świetna scena jak wpadła w szał, zrzuciła wszystko ze stołu i szafki oraz nożem podźgała obraz. Do tego rozmowa z Bezusem, w której wyszło, że nie mogła mu dać dziecka. I całe przebranie za Mademoiselle Gaultier i zatrudnienie się u Madame Makarowej w burdelu. Majstersztyk. Zemsta jest słodka :)

Wkurza mnie strasznie Piotr Czerwiński, bo nie rozumiem jego zachowania z odcinaniem Larysy od syna. Kitty powinna go wyrzucić z Czerwinki na zbity pysk!

Masakra również, że tak wszyscy trzęsą się przed Żadanem. Dobrze, że jedyna Olga ma jaja i zaproponowała mu pracę w swojej manufkaturze. :)

Współczuję Stefanowi, że kolejny raz jest posądzony o śmierć kogoś, kogo nie zabił.

Szkoda, że zostały już tylko cztery odcinki, więc dwa tygodnie emisji. Ciekawe ile przyjdzie czekać na emisję czwartego sezonu, który już nakręcony czeka najpierw na emisję na Ukrainie...
Adex-fan Brooke pisze:Sceny z Pwaliną są zabawne, to ciepła, fajna postać.
Otóż to. Fajnie,że wczoraj dowiedziała się prawdy. Słodkie to było jak przyszła do Karpa do sklepu i poprosiła go o czas na zastanowienie się nad zaręczynami. Rozumiem ją, że w tym wieku może mieć obiekcje, bo przyzwyczaiła się do samotności, a wtedy były inne czasy niż dziś i kobiety często inaczej patrzyły na ślub w dojrzałym wieku...
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Tak, Mademoiselle Gothieu jest super :D już tylko cztery odcinki zostały? Jaka szkoda :(
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:który już nakręcony czeka najpierw na emisję na Ukrainie.
:shock: Zapomniałem o tym (bo już chyba była informacja taka tu). No to ciekawe ile i na czym zakończy się ten sezon. Jak wyniki oglądalności?
Fajny we wczorajszych odcinkach był flashback Kitty z Lidią Szeffer i Aloszą. To były ciekawe postaci. Alosza taki słodki i prawy, a Lidia zła do szpiku kości.
Zgadzam się
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex, tu masz promo 4 sezonu – https://www.youtube.com/watch?v=uNZl1j_wq9w :D

Co do wyników obecnie trwającego sezonu, to na razie nigdzie nie było upublicznionych danych.

Ciekawi mnie, czy Dawidek już nie ogląda „Zniewolonej"? Bo coś milczy w tym temacie... :(
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Jestem mocno do tyłu, jestem dopiero po 50-tym odcinku. :wink: Ten odcinek dał mi jednak apetyt na następne. Oglądam na TVP VoD.

Co do oglądalności, widziałem rankingi oglądalności 20 najpopularniejszych programów z danego tygodnia i "Zniewolona" łapała się z widownią ponad 1,5 mln widzów w grupie 4+. Na przykład, 23 stycznia serial wg badań Nielsena oglądało 1,7 mln widzów: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... losc-fakty .
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kto dziś ogląda ostatnie odcinki 3 sezonu? Z tego co widzę za tydzień jeden kolejny odcinek o 21.15, chyba więc jak ostatnio nie będzie przerwy między sezonami.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Kto dziś ogląda ostatnie odcinki 3 sezonu? Z tego co widzę za tydzień jeden kolejny odcinek o 21.15, chyba więc jak ostatnio nie będzie przerwy między sezonami.
Okazuje się, że dzisiaj nie były ostatnie odcinki 3. sezonu. Niestety znowu biuro prasowe TVP nawaliło i wprowadziło w błąd dziennikarzy i odbiorców.

Za tydzień rusza „Stulecie Winnych" 4 sezon o godz. 20:15, czyli przejmuje z ostatniego czasu emisję jednego z niedzielnych odcinków „Zniewolonej". Ktoś uznał, że jak to rusza to już nie ma „Zniewolonej", a nie sprawdził co dalej. A no właśnie przed nami jeszcze dwa odcinki trzeciego sezonu!!!! Jeden za tydzień, a drugi za dwa. Wszystkie jakoś po 21 po „Stuleciu Winnych". Ja finał widziałem, mówiłem mamie co się wydarzy i byłem w szoku jak mi dziś pisała, że wątki niedokończone. Sprawdzam i ufff, będzie jeszcze chwila ze „Zniewoloną" i super się domknie to, co zaczęte.

4 sezon u nas nieprędko. Byłem dziś w tvp na koncercie dla Ukrainy i robiłem wywiad z prezesem Kurskim. Mówił, że 4 sezon jest w postprodukcji i realna data to późna jesień/zima. Więc skoro na Ukrainie go jeszcze gotowego nie mają bo montują, to nie ma szans, że u nas będzie. Niestety. A prezes jest fanem, ogląda i chciałby jak najszybciej. Co ciekawe, zdradził mi, że wątek polskiego księcia Stefana, to na jego prośbę po sukcesie dwóch pierwszych sezonów w naszym kraju. Na dniach opublikują wideo na ten temat.

Adexie, czwarty sezon dzieje się po latach... Są nagle dorosłe dzieci, o których istnieniu nic nie było mówione. Aloszy, Stefana i chyba Kitty jak wynika z relacji. :lol:
Ostatnio zmieniony 28 lut 2022, 02:02 przez B@r, łącznie zmieniany 3 razy.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

No właśnie coś mi nie pasowało, dzięki za wyjaśnienie. Koszmar jeśli Makarowa uduszona. To ciekawa postać.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

W sprawie "Zniewolonej" TVP nie pierwszy raz nawaliła. Nie jestem zaskoczony. Ogólnie, za czasów Kurskiego ogólnie szwankuje komunikacja. No i jeszcze nagłe zmiany.
B@r pisze:4 sezon u nas nieprędko. Byłem dziś w tvp na koncercie dla Ukrainy i robiłem wywiad z prezesem Kurskim. Mówił, że 4 sezon jest w postprodukcji i realna data to późna jesień/zima.


Obawiam się, że z powodu wojny na Ukrainie może być większa obsuwa. Postprodukcja może nie wyrobić, bo teraz są ważniejsze sprawy, niż produkcja serialu. Wszystko zależy od tego, jak długo będzie trwał konflikt. Oby tylko, w wyniku działań wojennych, nie doszło do utraty materiału filmowego.
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Widzieliście dzisiejszy odcinek?

Świetne było jak Bezusowa ujawniła w salonie swoją twarz. Mina jej męża bezcenna. Pięknie to rozegrała i załatwiła tych wszystkich obłudników. No i pięknie wyglądała. 8)

Madame Makarowa myślałem, że już nie dojdzie do brzegu z opowieścią o Wierze. Rozumiem, że dużo zawdzięcza Żadanowi – przede wszystkim życie – ale nic nie usprawiedliwia jego obsesji na punkcie Wiery. Szał nie jest usprawiedliwieniem zabicia kogokolwiek.

Szkoda mi bardzo Pawliny. Znowu musiała się pakować w tobołek i stracić dach nad głową. Karp okazał się idiotą, że uwierzył w historyjkę swojej wrednej córeczki. Mam nadzieję, że podsłucha jak te jego dwie żmije będą pokątnie rozmawiać o prawdziwej wersji wydarzeń i pójdzie przepraszać Pawlinę na kolanach, a te dwie wiedźmy przepędzi.

Śmieszne, że to Olga oświadczyła się Nazarowi, a nie odwrotnie, ale to bardzo do niej pasuje. Pasują do siebie i chcę by ich miłość kwitła. :serce:
Ostatnio zmieniony 06 mar 2022, 22:35 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

B@r pisze:Mam nadzieję, że podsłucha jak te jego dwie żmije będą pokątnie rozmawiać o prawdziwej wersji wydarzeń i pójdzie przepraszać Pawlinę na kolanach, a te dwie wiedźmy przepędzi.
Też mam taką nadzieję a nawet przewiduję, że tak właśnie będzie bo to by pasowało do tego serialu.
B@r pisze:Świetne było jak Bezusowa ujawniła w salonie swoją twarz.
Szkoda, że Makarowa to przegapiła, czekam na scenę jak się dowie. Fajnie, że w ogóle przeżyła.
B@r pisze:Śmieszne, że to Olga oświadczyła się Nazarowi, a nie odwrotnie, ale to bardzo do niej pasuje.
Tak, to do niej pasuje. Szkoda, że Orysia wykorkowała, ale przynajmniej wszystko się zaczyna układać.
Żadan to jednak nie poczciwy nieodżałowany Aloszek-kaloszek, Kita pewnie jednak wyląduje z niedoszłym mordercą - Stefanem (kojarzącym się z tureckimi amantami)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Coś wiadomo czy aktorzy ze Zniewolonej są bezpieczni? Gdzieś czytałem, że odtwórczyni Halki jest nadal w Kijowie i martwi mnie ich bezpieczeństwo.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Jestem w stałym kontakcie z aktorką, która gra Halkę. Chyba Adex cytujesz mój artykuł, bo właśnie w rozmowie ze mną powiedziała, że nie opuści Kijowa.
Tu tekst jak ktoś nie czytał – https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/znie ... ni/r3m53by

Tymczasem dzisiaj TVP wyemituje ostatni odcinek trzeciego sezonu „Zniewolonej".
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Raczej nie czytam Faktu, był to jakiś inny artykuł, ale przeważnie nie zwracam uwagi kto jest autorem, mógł być więc nawet na bazie tego. Z resztą mniejsza z tym, najważniejsze jeśli nic jej nie jest. 👍
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Finał tego taki : morderca Żadan zły, morderca Jabloniewski dobry :lol: no ale to może dlatego ze uchronił Katję przez ciotką Jaryną i Andriejem...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2022, 13:57 przez PetroPython, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość