Twoja twarz brzmi znajomo

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Piotrek2014
Posty: 307
Rejestracja: 10 mar 2014, 20:09
Lokalizacja: znikąd

Twoja twarz brzmi znajomo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek2014 »

Współczesny odpowiednik emitowanego w latach 2007-2009 programu "Jak Oni śpiewają ?", lecz o zmienionych zasadach. Wspólne dla tych programów jest to, że w obu w roli wokalistów występują gwiazdy i oba to formaty kupione przez Polsat. Marzy mi się reaktywacja JOŚ.
W TTBZ I edycją wygrała Katarzyna Skrzynecka, II miejsce zajeła Agnieszka Włodarczyk, III Mariusz Totoszko a IV Artur Chamski. Poza finałem znaleźli się Julia Pietrucha, Bilguun Ariunbatar, Paulla, Paweł Tucholski.
Kogo chcielibyście zobaczyć w II edycji ? wiadomo już, że ona będzie bo Gąs powiedział:"Do zobaczenia w II edycji".
Ostatnio zmieniony 16 maja 2022, 18:01 przez Piotrek2014, łącznie zmieniany 83 razy.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wkurzają mnie te wszystkie programy, ale ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, nie dość, że ciekawe przebrania i ciekawy dobór piosenkarzy do wykonania to jeszcze pieniądze na szczytne cele, dobry program, nie widziałem wszystkiego, ale nie zły, celebryci wyjątkowo napracowali się w nim. Gorzej jury, bardzo irytujące.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Piotrek2014
Posty: 307
Rejestracja: 10 mar 2014, 20:09
Lokalizacja: znikąd

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotrek2014 »

Mi akurat jury przypadło do gustu, mnie jury nie irytowało. Moim zdaniem najlepsi byli Królikowski i Kwiatkowska a gorsi Walewska i DJ Adamus.
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Kwiatkowska to jeszcze fajna, ale ten obrzydliwy wiochowy Królikowski nie znający się na muzyce to masakra. Walewska też nieco zarozumiała.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Królikowski akurat jest bardzo sympatyczny, nie wiem czego od niego chcesz. Ja zawsze miałem do niego neutralny stosunek, ale dzięki temu programowi go polubiłem. I nie wiem z której strony jest on "wiochowy". :lol: Inteligentny normalny facet. Na pewno 100 razy lepszy od swojej lukrowej żony, Grażynki z Klanu.
Mnie w tym jury tylko denerwuje DJ Adamus, który ma mega parcie na szkło i śmieszne jest jak on na pamięć recytuje jakieś fakty z wikipedii. :lol:

Szkoda, że pierwsza edycja programu dobiegła jużkońca, czekam z niecierpliwością na następną.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Królikowski wydaje mi się prostakiem, który nie ma nic wspólnego z muzyką, może nawet być sympatyczny mimo to. Nie rozumiem co w ogóle robi w tym jury poza braniem kasy za gadanie kilku wydumanych tekstów.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

B@r pisze:Mnie w tym jury tylko denerwuje DJ Adamus, który ma mega parcie na szkło i śmieszne jest jak on na pamięć recytuje jakieś fakty z wikipedii.
Zgadzam się. Strasznie irytujący członek jury.

Ja tam nic do Królikowskiego nie mam, sympatyczny gość. :)
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Królikowski wydaje mi się prostakiem, który nie ma nic wspólnego z muzyką, może nawet być sympatyczny mimo to. Nie rozumiem co w ogóle robi w tym jury poza braniem kasy za gadanie kilku wydumanych tekstów.
On akurat w tym jury odpowiada za sekcję aktorską. Bo zaśpiewać to jedno, a wykonywać gesty jak dana gwiazda i być nią to drugie. Więc tam za muzykę odpowiada oczywiście Walewska i Dj Adamus, a aktorstwo Kwiatkowska i Królikowski. Nie wiem co w tym dziwnego. ::chytry:: Śmiesznie to by było jakby ktoś jak Herbuś tam siedział za stołem.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Drętwy rubaszny dziadyga, jak dla mnie mogli lepszego aktora wziąć jak już musi być jakiś :) :P
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

Ja tak jak Adex nie przepadam za wszelkimi programami tego typu i nie oglądam ich, tylko TTBZ mnie ujęła i patrzyłem z zapartym tchem na wszystkie odcinki. Program bardzo przyjemny. Nie wiem co chcecie od Adamusa, ja tam go lubię - pierwszy raz go zobaczyłem właśnie w tym programie, nie znałem go wcześniej. Kwiatkowska i Królikowski najbardziej mnie denerwowali, ona swoimi głupimi minami podczas występów, a on drętwymi komentarzami i ... faworyzowaniem Paulli :zmiesz::
Cieszę się, że będzie druga edycja, mam nadzieję, że powtórzy sukces pierwszej. Dla mnie najlepiej prezentowała się Kasia Skrzynecka, naprawdę uważam, że przez te wszystkie lata była niedoceniana (sam nie wiedziałem, że ma taki talent). Włodarczyk, za którą nie przepadam (nie, przez Krawczyka i Zając, jak większość) też świetnie sobie radziła, jako Kora była niesamowita! Reszta uczestników też dobra, tak naprawdę każdy oprócz Paulli zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Ona ze swoimi fochami, minami i głupkowatymi tekstami działała mi na nerwy ::chytry::
Ogólnie program na duży plus! Fajnie, że wreszcie Polsat jest górą :D
sharkinator
Posty: 610
Rejestracja: 26 lut 2010, 21:13
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sharkinator »

A ja akurat kibicowałem Paulli :) Bardzo fajny program, cieszę się że nie było głupich teległosowań, więc był prawdopodobnie lekko ustawiony, ale tu nie o to chodziło.

To był program na żywo? Czy tylko częściowo? W sumie nie mógł być na żywo, bo jak puszczali reklamy to pokazywali co będzie po przerwie, choć z drugiej strony było chyba napisane że na żywo. Wie ktoś?
Mareczek
Posty: 6634
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:21
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mareczek »

sharkinator pisze:To był program na żywo? Czy tylko częściowo? W sumie nie mógł być na żywo, bo jak puszczali reklamy to pokazywali co będzie po przerwie, choć z drugiej strony było chyba napisane że na żywo. Wie ktoś?
Ten napis dotyczył tego, że artyści sami śpiewają, a nie mają podłożonego głosu co zarzucono po pierwszym odcinku. Program był nagrywany wcześniej, chyba z tygodniowym wyprzedzeniem, bo na fan page'u ludzie wygrywali wejściówki na widownię :wink:
Awatar użytkownika
PetroPython
Posty: 1692
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:49
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 33

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PetroPython »

Mnie denerwowało jury więc oglądam na ipli same występy, ich komentarze są zbędne jak dla mnie :P
Despina
Posty: 687
Rejestracja: 20 kwie 2011, 21:59
Lokalizacja: Miami

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Despina »

Kpina jakaś że wygrała Skrzynecka która sfałszowała prawie wszystkie utwory i była najsłabsza ze wszystkich uczestników, powinna wygrać Aga :roll:
Patryk
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2012, 19:25
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk »

A według mnie Skrzynecka super wszystkie utwory wykonała najbardziej w drugim i w finałowym odcinku się nieźle spisała, a najsłabsza to właśnie Paula i jeszcze to jej marudzenie i narzekanie, wyglądało to tak jakby z przymusu brała udział w tym programie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość