Żar młodości (The Young and The Restless)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

W tym temacie zapraszam do dyskusji na temat starszej siostry "B&B", czyli serialu "The Young and The Restless". Od kilku lat występuje w nim postać Lauren Fenmore, a od kilku tygodni Sheila Carter i w związku z tym proponuję dokładniej przyjrzeć się tym wydarzeniom.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2010, 23:03 przez Oleg, łącznie zmieniany 2 razy.
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Oto kolejne wydarzenia w sławetnym wątku: Sheila,Lauren :

Sierpień 22:
Scott prosi Sheila'ę,by pojechała z nim do Genoa City. Wyznaje,że nigdy wcześniej nie współpracowało mu się z kimś tak dobrze jak teraz z Sheila'ą. Jest przekonany,iż spod ich pióra wychodzi bestseller. Słowa Scott'a bardzo dużo znaczą dla Sheila'i,która mówi,że nie może pojechać z nim do Genoa City.

Sierpień 24:
Michael prosi Lauren,by przeprowadziła się z nim do jego domu. Oznajmia,iż Kevin (mieszkający dotąd w lokum Michael'a) poszukuje już dla siebie zakwaterowania. Lauren ociąga się propozycji narzeczonego,nadmieniając,iż w najbliższym czasie musi złożyć Sheila'i wizytę w zakładzie.

W sierpniu 23 wątek ten nie zaszczycił odcinka.

Pozdrawiam zainteresowanych i pozostałych...
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dla zainteresowanych podaję ponownie moje video z Lauren,Sheilą,Scottym- czyli kilka scen z odcinka The young and restless z 5 sierpnia 2005 roku: http://s13.yousendit.com/d.aspx?id=31WC ... ZRQ1E2IIPQ
Warto śledzić co teraz się dzieje w tym serialu skoro Sheila wróciła w życie Lauren :twisted:
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Thorne
Posty: 2795
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:00
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thorne »

Nowe wydarzenia w wątku Sheila-Lauren,b. emocjonujące!! Zapraszam do lektury.

Sierpień 26:
Lauren jest zadowolona,kiedy Michael towarzyszy jej w złożeniu wizyty Sheila'i w zakładzie. Scott pyta Brenda'y ( przybrane imię Sheila'i) czy mogłaby zostać przeprowadzona jeszcze jedna sesja powieściowa przed jego wyjazdem na lotnisko. Wyznaje swej uczennicy,iż wciąż czuje niedosyt w stosunku do tej historii o pielęgniarce i porwanym dziecku. Brenda rozpoczyna opisywanie zakładu dla chorych umysłowo, ujawnia fakt,że pielęgniarka uciekła z tego miejsca aż 2 razy!! Scott'a pochłania ta historia i kiedy sprawdza godzinę na zegarku okazuje się,iż musi już jechać na lotnisko. Ponownie pyta Brenda'y,czy wybierze się ona z nim do Genoa City. Zgadza się zadzwonić do niej po przyjeździe. Po wyjściu Scott'a Sheila otrzymuje telefon od dyrektora zakładu, który powiadamia ją o wizycie złożonej ich pacjentce przez Lauren i Michael'a. Dyrektor mówi też,że sprawy układają się dla nich pomyślnie-Michael i Lauren myślą,iż ta pacjentka odgrywająca rolę Sheila'i jest naprawdę Sheila'ą!! Dodaje,że operacja plastyczna tej "Sheila'i" zrobiła dobrą robotę. Sheila odkłada słuchawkę telefoniczną,myśląc,że może nadszedł czas,by znów pojawić się w Genoa City!!!!

Może parę słów od siebie: przeglądanie streszczeń Y&R naprowadziło mnie na taką oto konkluzję- wątek nas interesujący traktowany jest po macoszemu, nie zawiera się w każdym odcinku,tylko średnio w co drugim. Zastrzegam jednak,iż to nie jest reguła. Jeśli pojawia się w każdym odcinku to skąpo:D. Poszukuję przyczyny takiego postępowania "grupy trzymającej władzę" nad serialem i dochodzę do wniosku,że to jest celowe: by bardziej wciągnąć tłum,zobligować go do oglądania dalszych odcinków.

Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Dzięki za te streszczenia! Obecnie nie posiadam videa do zamieszczenia(ale może za jakiś czas?). Chyba masz rację odnośnie taktyki wprowadzania tego wątku, ogólnie wątek cały ten jest bardzo dziwny, dlaczego Lauren nagle przejmuje się Sheilą,dlaczego Sheila zachowuje się tak jakby wydarzenia z roku 2003 nie miały miejsca(więc ona nie ma córki Diany?o Mary też już zapomniała i rekompensuje wszystko powrotem do życia Scotta? i ta operacja plastyczna jakiejś kobiety, no ciekawe co dalej
dla tych co chcą być bardziej wtajemniczeni fotki postaci o których mówimy:
Michael i Lauren:
Obrazek
Scott:
Obrazek
Sheila:
Obrazek
Victor Newman (poznamy go też w kilku odcinkach B&B gdzie będzie gościnnie):
Obrazek
Kevin (brat Michaela):
Obrazek
i z przeszłości ojciec Scotta -Scott (umarł w B&B przy Lauren i Sheili) z Sheilą:
Obrazek

[ Dodano: 2005-08-29, 21:54 ]
Lauren przy Michealu widzi sobowtórkę Sheili:
Obrazek
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Reign_of_light

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reign_of_light »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://img161.echo.cx/my.php?image=feux ... ane8xs.jpg

Obrazek

Obrazek

:D

[ Dodano: 2005-09-06, 21:36 ]
Lauren i Sheila
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Przybijaja pione?
Obrazek
Scott z siostra Cristine(kochal sie w niej kiedys Michael za ktorego ma wyjsc Lauren)
Obrazek
Cristine z mezem Danny'm
Obrazek
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Bardzo fajne zdjęcia! :)
Majkel
Posty: 156
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:18
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkel »

Apropos Michaela i Christiny, czy w odcinkach które emitował Polsat Michael prześladował Christinę ?? Bo ja zapamiętałem jego postać jako obsesyjnego szaleńca. A teraz to już zupełnie nie ta sama postać co kiedyś, chyba że mi się coś pomyliło :?
Reign_of_light

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reign_of_light »

Hej!
Majkel, nie mylisz sie, on byl szalencem ;-)


Christine et Michael pracowali razem w stowarzyszeniu prawniczym. On byl jej szefem, ona byla chyba wtedy na okresie probnym, o ile dobrze pamietam.
Rozpoczal sie b. wazny proces i pracowali nad nim wiele godzin. Ktoregos razu on ja pocalowal, ale ona mu przypomnial, ze ma meza.

Po jakims czasie, Christine podpisala kontrakt i zostala pracownica tego biura adwokackiego. Niestety Michael uzyl swojej pozycji w tym biurze, aby robic na niej presje, sugerowal, ze straci ona prace, jesli sie z nim nie przespi.
Ona sie jednak nie ugiela.
Z zemsty Michael, "puszczal" ploty na jej temat, ze jest zepsuta, nie moralna etc.
Kiedy Christine sie o tym dowiedziala, wynajela Johna Silva aby jej pomogl. Postanowila doniesc na Michaela, ze ja niepokoil w pracy i robil niedwuznaczne propozycje.
Zwierzchnicy, bylo zaniepokojeni, ze ta sprawa moze zrobic zla reklame Stowarzyszeniu, zaproponowali wiec Christine lukratywny awans, w zamian za wycofanie oskarzenia, ale ona odmowila.
Aby dowiesc, ze Michael naprawde ja gnebil, nagrala w sekrecie przed nim, jego konfesje. Puscila kasete zwierzchnikom i Michael stracil prace.
Myslac, ze statut mlodego malzonka, pomoze wygrac z dowodami go obciazajacymi, Michael b. szybko poslubil dawna czlonkinie stowarzyszenia, Hillary Lancaster.
Jednak, kiedy Hillary przesluchala nagranie, zerwala z nim natychmiast.
Z zemsty Michael znalazl sposob, aby wszyscy podejrzewali, ze Danny mial romans z niejaka Rebecca.
Kiedy Michael uyskal posade w innym gabinecie prawniczym, Christine byla oburzona.
Na przesluchaniu, Michael bronil sie zaciecie. Strona Christine zostaje jednak umocniona dzieki zeznaniom Hillary.
Podczas procesu, Michael Baldwin zszokuje Christine, pokazujac jej zdjecie, na ktorym widnieje Danny z jedna za swoich fanek, Rebecca.
Michael, zasugeruje lawie przysieglych, ze Christine i Danny mieli problemy w malzenstwie.
Kiedy Rebecca dowie sie o co tak naprawde chodzilo Michaelowi, zacznie go szantazowac. To byl zly pomysl, gdyz Michael ja zabije.
W koncu sad uzna, ze Michael jest winny i zostanie on skazany.
Kiedy Michael sie dowie, ze jego ex, Hillary, jest poza miastem, wedrze sie do niej do mieszkania, zrobi dziure w scianie przylegajacej do apartamentu
Christine.
Niespodziewanie pojawi sie Nina, przyjaciolka Christine i Michael ja zwiaze i zaknebluje.
Kiedy Christine wroci, Michael sie na nia rzuci i bedzie probowal zgwalcic.
Na szczescie, w sama pore pojawi sie Paul, uratuje ja i postrzeli Michaela.

Po jakims czasie Christine zlozy wizyte Michaelowi w wiezieniu. Przerazi ja, zachowanie Michaela i jego sposob wyslawiania sie bez zwiazku, nielogicznie.
Oskarzy go o udawanie szalenstwa, w celu unikniecia spedzenia wielu lat w wiezieniu.
Majkel
Posty: 156
Rejestracja: 25 sie 2005, 23:18
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkel »

Hej, Reign_of_light dzięki za wyjaśnienia, teraz już prawie wszystko wiem. Rozumiem, że Michael uniknął wyroku za morderstwo udając niepoczytalność, skąd my to znamy :wink: Jednak dziwi mnie fakt, że Lauren chce wyjść za takiego człowieka za mąż. Podejrzewam, że Lauren zna przeszłość Michaela tylko czemu jej to nie przeszkadza. Za mało miała przejść z Shielą, a teraz znowu pakuje się w "niebezpieczny związek". Zresztą teraz kiedy Shiela wróciła do YR, Lauren i Michael na pewno nie zaznają spokoju w związku.
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Oto jedno z nowszych zdjęć Sheili. Moim zdaniem bardzo ładne
Obrazek
A co tam się ostatnio dzieje :?: Nie wie ktoś :?: Z tego co widziałem w reklamówce CBSu to pani Carter jakąś perueczkę przywdziała :twisted: No, no .... ...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Zdjęcie bardzo ładne i naturalne:)

[ Dodano: 2005-09-08, 22:40 ]
Podobno Adrienne Frantz (Amber) ma zagrać w Y&R! Szkoda, że nie w B&B :( Sami zobaczcie, info pod spoilerami na następny tydzień
http://p102.ezboard.com/fthenewsnsfrm10 ... 3920.topic
Awatar użytkownika
Oleg
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 21 sie 2005, 23:02
Lokalizacja: Śląsk

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oleg »

Też mam nadzieję, że Amber wróci do B&B, a nie będzie w Y&R i to w dodatku jako inna postać. Tymczasem daję video ze środy z wybranymi scenami z Sheilą oraz Michaelem :evil: (narzeczonym Lauren) i jego bratem.
Obrazek
Nazwa: YR 07.09.2005
Czas: 3:17
Rozmiar: 8.80 MB
Data: 07 września 2005
Nr odcinka: 8612
Ściągnij
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Wielkie dzięki za to fajne video Oleg! Właśnie też miałem ściągać ten odcinek z netu -teraz już nie będę :) No ciekawe co ta Sheila knuje, ale to że Adrienne Frantz ma tam grać inną postać (i to akurat teraz jak jest tam też Sheila) mi się całkiem nie podoba! Niech ona szybko wraca do B&B! Ogólnie podobno jeszcze jakieś postacie z B&B wkrótce odwiedzą Y&R w związku z sprawą Lauren/Sheila!
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hehehe, gdybym nie wiedziała, że to Sheila to bym jej chyba nie poznała w tej peruce :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość