Ogólnie o filmach

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
kimberly1990
Posty: 1358
Rejestracja: 18 lip 2006, 11:27
Lokalizacja: Działdowo

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kimberly1990 »

Potwierdzam w 100% słowa Sexi Ricky ::ok::
Wczoraj byłam na "Jesteś Bogiem" i film mnie zachwycił, mimo, że hip-hopu nie słucham, a i Paktofoniką i historią Magika nigdy się nie interesowałam ::ok:: ::jezyk::
Film warto obejrzeć :wink:
Sexi Ricky
Posty: 763
Rejestracja: 09 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sexi Ricky »

Chciałbym serdecznie polecić film "Bestie z południowych krain" :mrgreen:
To bardzo dobra produkcja z zeszłego roku o charakterze dramatu, ale z elementami fantasy. W dodatku otrzymała nominację do Oscara :wink:
Przypominam, że gala wręczenia nagród już 24 lutego :P
Akcja filmu rozgrywa się w pewnej krainie zalanej przez powódź. To właśnie tam mieszka mała Hushpuppy wraz ze swoim ojcem. Dziewczynka uczy się życia :) Dostrzega fakt, że jest jedynie małym elementem wszechświata, w którym wszystko ukoronowane jest nierozerwalną harmonią. Z opisu film może wydawać się nudny, wręcz banalny. Jednak zachęcam do obejrzenia i odnalezienia drugiego dna. W końcu nie bez powodu film uzyskał nominację do tak prestiżowej nagrody. Muszę przyznać, że chciałbym również porównać własną interpretację z waszymi :)
Awatar użytkownika
BeLieF
Posty: 2950
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:15
Lokalizacja: Łódź
x 18
Wiek: 28

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BeLieF »

Widział ktos film "Piękne istoty"? Dzisiaj byłem i super był! Takiego zakończenia osobicie sie nie spodziełaem :shock: Mam nadzieje że bedzie kontynuacja, bo to tak skończyć sie nie może.
matti05

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matti05 »

Co myślicie o kontynuacji filmu "MiszMasz czyli Kogel Mogel 3" po 30 latach, który będzie w kinach od 25 stycznia?.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=jrCSnar9NTk
Także nowa wersja piosenki "Szukaj mnie" https://www.youtube.com/watch?v=vQdOeO_gfqs

Dla mnie zwiastun mało ciekawy, nic w zasadzie się nie dzieję, ale lepiej najpierw obejrzeć , a później ocenić :wink: .Natomiast przeróbka piosenki, to wolę starszą wersję ze względu na oryginalność :wink: . Czy ten film odniesie sukces?. Się okaże w przyszłości, bo wielu aktorów już nie żyje.
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Ktoś poleci jakiś dobry, a nie oklepany film z tematyką LGBT+?

Najlepiej by był dostępny online legalnie na jakiejś dostępnej w Polsce platformie.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Myślę, że warto zobaczyć film, który widziałem jakieś 2 lata temu w Canal+. Teraz jest dostępny w mniej znanych streamingach, ale dla Ciebie nie będzie to chyba większym ograniczeniem. :wink: "Wymazać siebie", to historia chłopaka zmuszonego do skorzystania z terapii konwersyjnej, która miała na celu zmianę jego orientacji: https://www.filmweb.pl/film/Wymaza%C4%8 ... 788703/vod . Myślę, że warto, ten film nie zawiera "fajerwerków".
Awatar użytkownika
MateuszH95
Posty: 88
Rejestracja: 21 paź 2023, 16:35
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
x 9
Wiek: 29

Re: Ogólnie o filmach

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MateuszH95 »

Jest zwiastun 5 części filmu "Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5". W kinach od 26 stycznia 2024 r.
https://www.youtube.com/watch?v=-xkKt4tjW28
Oglądam Modę na sukces, Kuchenne Rewolucje, Odcinki youtuberki Pauli Rodak :serce:
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Ogólnie o filmach

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ciekawe jak nowa "Akademia Pana Kleksa" , wybiera się ktoś?
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Re: Ogólnie o filmach

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Czytałem recenzje, że to jak jakiś długi teledysk muzyczny a samego Kleksa jest mało... Ogólnie też stara wersja jak się przyjrzeć to jest bardzo creepy, zupełnie jakby Kleks to był jakiś pedofil, nawet oglądał gołych chłopców...
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość