Rodzinka.pl

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Awatar użytkownika
Marcin1
Posty: 744
Rejestracja: 2012-10-07, 15:15
Lokalizacja: Bytom
x 3

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marcin1 »

Oglądałem 1,2, 3 sezon... Później już zapominałem, że taki serial leci.
B@r
Posty: 8522
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 19
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Julia Wieniawa w nowym wywiadzie powiedziała, że zakończenie produkcji było nieeleganckie - https://www.pudelek.pl/rozgoryczona-jul ... 991586848a ::chytry:: ::chytry::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
DeaconFan
Moderator
Posty: 11999
Rejestracja: 2007-07-05, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 20
Wiek: 31

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Widziałem jedynie fragmenty serialu, ale zawsze denerwują mnie takie sytuacje, kiedy produkcja długoletniego serialu dobiega końca z dnia na dzień, bez wcześniejszego przygotowania na to aktorów i ekipy. Dobrze by było, gdyby serial otrzymał specjalny finałowy odcinek.
Ostatnio zmieniony 2020-03-05, 19:38 przez DeaconFan, łącznie zmieniany 1 raz.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
B@r
Posty: 8522
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 19
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adam Zdrójkowski też rozwiewa nadzieję, że ten serial się zacnie skończy. Mówi, że żałuje, że nie będzie odcinka w którym pożegnają się i godnie zakończą tę historię. Tu można obejrzeć z nim na ten temat wywiad - https://party.pl/seriale/adam-zdrojkows ... -9999-r22/

Uważam, że to skandal. TVP z szacunku do widzów, po tylu latach emisji powinna dać szansę produkcji zakończyć ładnie tę historię. A tak będzie normalny odcinek jakich wiele na koniec, pfff. Czuję żenadę. Podkreślmy, że z dnia na dzień w tym przypadku nawet zdecydowano o zrzuceniu połowy sezonu. ::kwasny:: Więc produkcja nie miała szansy nawet jednej sceny dokręcić.

Fajnie jakby powstała jakaś petycja w tej sprawie do nowego prezesa TVP. Bo Rodzinkę zdjął Kurski, którego już nie ma... ::chytry::
Ostatnio zmieniony 2020-03-09, 09:17 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 10024
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 48
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Także uważam, że "Rodzinka.pl" powinna się godnie zakończyć. W końcu powstało ponad 280 odcinków. Ten pośpiech sprawił, że nie zdołano ładnie pozamykać wszystkich wątków. Widzom takie zamknięcie serialu się wręcz należy. Mam wrażenie, że poprzez tę kontrowersyjną decyzję, pozostawiono furtkę do ewentualnego powrotu serialu, choćby na krótką chwilę.

Pierwszy odcinek 16 sezonu mnie rozśmieszył, więc nie jest z tym serialem aż tak źle. :D
B@r
Posty: 8522
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 19
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

No i serial przeszedł do historii, bo ostatni odcinek został wyemitowany. Był to zlepek kilku scen, które zdążyli nagrać przed decyzją o anulowaniu serialu, a żeby później wypełnić czas, by odcinek trwał tyle co zawsze, wstawiono jakieś zakulisowe nagrania i wpadki aktorów. Co za żenada.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Dawidek
Administrator
Posty: 10024
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 48
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Podejrzewam, że z powodu koronawirusa i tak nie udałoby się dokończyć sezonu z tradycyjnie trzynastoma odcinkami. Takie zakończenie, jakie opisujesz świadczy o tym, że decyzja o zakończeniu serialu została podjęcia z dnia na dzień, a nawet z minuty na minutę. Na miejscu dyrekcji TVP pozwoliłbym dokończyć sezon i jednocześnie poprosiłbym scenarzystów o ładne zakończenie serialu.
B@r
Posty: 8522
Rejestracja: 2005-08-31, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 19
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Temat kontynuacji powrócił i w dziwny sposób wypowiedział się o tym Tomasz Karolak.

— Nie sądzę, żeby pojawiła się "Rodzinka.pl", bo wydaje mi się, że to jest marka zastrzeżona, ale wiem, że są zakusy, żeby niezakończoną energię "Rodzinki", która została w sposób brutalny przerwana, ponieważ zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością, związaną z produkowaniem dzieła, wskrzesić — powiedział aktor w rozmowie z Plejadą.

Czyli nie wróci "Rodzinka.pl", ale są zakusy, by ją wskrzesić? Gdzie tu logika?

— Nie ukrywam, że były próby namówienia nas do powrotu na plan, ale to nie może się zdarzyć bez tamtej ekipy, która tworzyła ten serial — stwierdził Karolak, zaznaczając, że być może Boscy powrócą do widzów w innej formie — Jest taka intencja, żeby tę energię, którą cały czas ludzie oglądają i cały czas nas o to pytają, spożytkować może w formie innego contentu, ale w podobnym wyrazie — powiedział Karolak w tym samym wywiadzie.

To brzmi, jak jakiś inny serial, ale zmałpowany i podobny do "Rodzinki". :roll:

Dziwię się, że są takie cyrki, tym bardziej, że TVP codziennie emituje powtórki, które jak widać mają się dobrze, więc tym bardziej powinni dać szansę kontynuacji. Sitcomy mają to do siebie, że można włączyć raz na jakiś czas i nic się z treści nie traci, bo każdy odcinek to inna historia i zawsze pasuje, nawet jak się ogląda nie po kolei.
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
MateuszH95
Posty: 102
Rejestracja: 2023-10-21, 16:35
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 29

Re: Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MateuszH95 »

Najprawdopodobniej w styczniu mają ruszyć zdjęcia na planie nowych odcinków "Rodzinki.pl". Obecnie trwają prace nad scenariuszem.
https://telewizja.swiatgwiazd.pl/rodzin ... Ek9BxU3l_t
Oglądam Modę na sukces, Kuchenne Rewolucje, Odcinki youtuberki Pauli Rodak :serce:
Dawidek
Administrator
Posty: 10024
Rejestracja: 2006-06-21, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 48
Wiek: 42

Re: Rodzinka.pl

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Mam mieszane uczucia, co do powrotu "Rodzinki.pl" po tylu latach. Wkurzyło mnie to, że serial został tak nagle urwany. Serial można było zakończyć (bo nie byłem i nie jestem zwolennikiem przeciągania tego akurat tytułu w nieskończoność) i pozamykać wątki. Dla mnie ten powrót po 5 latach miałby sens tylko po to, by zamknąć całość. Mam duży sentyment do serialu i te nowe odcinki - jeśli się pojawią - to obejrzę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości