Sex w wielkim mieście (Sex and the City/And Just Like That)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Boldfanka
Posty: 998
Rejestracja: 01 wrz 2005, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

Sex w wielkim mieście (Sex and the City/And Just Like That)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Boldfanka »

Seks w wielkim mieście to GENIALNY serial. Boże, jaki on jest prawdziwy, ale jednocześnie obnażający i chwilami wprost bulwersujący.
Ale to serial raczej dla ludzi bardziej dojrzałych - już po "przejściach". Pokazuje wielką mądrość i inteligencję kobiet, które to cechy w ogóle im w życiu nie pomagają.
Bohaterki serialu są szczere do bólu i szalone. Niewiele takich kobiet spotkałam w Polsce.
Nie wiem czy to dobrze, czy źle....?
Mam taką tylko jedną Przyjaciółkę, ale wyjechała na stałe do USA i czuje się tam lepiej. Oczywiscie jest wykształcona i ładna - to jest warunek żeby można było sobie pozwolić na szaleństwo. Inaczej trzeba się opinać pokornym bluszczem na ramieniu jakiegoś Faceta. Oby nie takiego palanta jak Ridge!!!
Co Wy na to?
Pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2022, 22:46 przez Boldfanka, łącznie zmieniany 2 razy.
Ireth
Posty: 1763
Rejestracja: 08 wrz 2005, 11:15
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ireth »

Uwielbiam "Seks w wielkim mieście",może kiedyś sobie fundnę na DVD wszystkie odcinki :lol: .To dla mnie jeden z najlepszych seriali jakie w ogóle zrobiono.Świetnie ironiczny,troche samokrytyczny,po prostu super.Może nie do końca realistyczny tzn nie we wszystkim no ale...może to amerykański realizm :lol: (nie podobało mi się,że Carrie tak łatwo zrezygnowala z Aydena tylko dlatego,że nie byla gotowa na małżeństwo-kiedy się kocha to nie idzie to tak prostu,że postanawiam,że od dziś koniec i jazda dalej,no przynajmniej ja tak sądze).Więc z łatwością od przechodzenia z jednego ziązku do drugiego może lekka przesada(pomijam Samanthe,ona to inna historia :lol: ).Ale poza tym-super,na razie jeszcze przed "Gotowe na wszystko" choć też mi się pdobal,może dlasze odcinki zdetronizują "Seks...",pożyjemy zobaczymy
Kotqa
Posty: 107
Rejestracja: 27 lut 2007, 21:45
Lokalizacja: Hawaii ;)

Re: Seks,Przyjaciele i Kochane Kłopoty

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kotqa »

Oglądam seks w wielkim mieście ;) Teraz na Comedy Central ;) Nowe sezony są ;]
:serce: Deacon + Amber :serce:
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

"Seks w wielkim mieście" oglądam ostatnio na Comedy Central. Ogląda też ktoś? ::jezyk::
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Szogunka
Posty: 2071
Rejestracja: 13 wrz 2006, 20:31
Lokalizacja: Warmia

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szogunka »

Mam ten kanał, dwa razy trafiłam na końcówkę jakiegoś odcinka, ale nigdy nie oglądałam seksu, więc za bradzo nie jarzę.
Najfajniejsze postacie Przyjaciół to według mnie Phoebe i Joey! :serce: :serce:
Chwila która trwa, może być najlepszą z wszystkich chwil...
Marek Forrester
Posty: 5254
Rejestracja: 03 lut 2006, 11:10
Lokalizacja: Kalisz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marek Forrester »

Oglądam wszystkie odcinki Sexu :mrgreen: Dawniej kiedy byłem młodszy zupelnie nie rozumiałem popularności i fenomenu tego serialu ale teraz wiem ,że jest świetny. Każda z postaci ma coś innego, jednej zależy na orgazmach, druga to romantyczka, inna to kura domowa i zupełnie bezpłciowa osoba. Kocham ten serial :!:
Nobody does it better
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

A ktoś obecnie ogląda Sex and the City na CC? :roll: Leci piąty sezon. 8)
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Oglądacie Sex na CC? Ja oglądam i zawsze padam za śmiechu. :D Kto jeszcze jest fanem?
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

B@r pisze:Oglądacie Sex na CC? Ja oglądam i zawsze padam za śmiechu. :D Kto jeszcze jest fanem?
No ja jestem wielkim fanem. ::rad:: Kto jeszcze ogląda? Teraz już skończyli całość i powtarzają szóstą serię.

B@r kogo najbardziej lubisz? Ja - oczywiście - Samanthę. :serce: Szkoda, że na koniec zmagała się z rakiem piersi. Miranda i Carrie też są przyjemne, najmniej lubię Charlotte. A ostatnio na CC leciały dwie parodie 'Seksu': pierwsza z SNL, a druga animowana "Seks na wsi" (Carrie jako owieczka, Samantha jako klacz) ::loll:: ::loll::
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

B@r pisze:Oglądacie Sex na CC? Ja oglądam i zawsze padam za śmiechu. :D Kto jeszcze jest fanem?
Ja jak najbardziej jestem, chociaz CC nie mam i nie ogladam tam. Ale mam wszystkie serie na plytkach i czasem do nich wracam :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Liason-fanka pisze:
B@r pisze:Oglądacie Sex na CC? Ja oglądam i zawsze padam za śmiechu. :D Kto jeszcze jest fanem?
Ja jak najbardziej jestem, chociaz CC nie mam i nie ogladam tam. Ale mam wszystkie serie na plytkach i czasem do nich wracam :D
Ile serii powstało "Seksu.."? Ja niestety nie znam wszystkich odcinków np. ostatnich :cry: Są gdzieś w necie?
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Adex: sześć serii. Ja nie wiem czy są w necie i gdzie, ale ostatnie odcinki lecą aktualnie na CC.
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Adex-fan Brooke pisze:
Liason-fanka pisze:
B@r pisze:Oglądacie Sex na CC? Ja oglądam i zawsze padam za śmiechu. :D Kto jeszcze jest fanem?
Ja jak najbardziej jestem, chociaz CC nie mam i nie ogladam tam. Ale mam wszystkie serie na plytkach i czasem do nich wracam :D
Ile serii powstało "Seksu.."? Ja niestety nie znam wszystkich odcinków np. ostatnich :cry: Są gdzieś w necie?
Pewnie ze sa :D

Kod: Zaznacz cały

Sex and The City - Sex And The City - All Seasons 1 to 6 - Complete
http://www.mininova.org/tor/772274
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

We wrześniu miały się wreszcie rozpocząć nagrania do filmowej wersji "Seksu". Podobno znowu jednak Kim Cattrall stwarza problemy (nie zaakceptowała scenariusza - chciałaby, aby postać Samanthy miała równorzędną rolę jak Carrie). No i ma całkowitą rację! Ale niech się lepiej szybko panie dogadają, bo Kim może niedługo stracić formę (51 l.). ;p
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

LoLex pisze:We wrześniu miały się wreszcie rozpocząć nagrania do filmowej wersji "Seksu". Podobno znowu jednak Kim Cattrall stwarza problemy (nie zaakceptowała scenariusza - chciałaby, aby postać Samanthy miała równorzędną rolę jak Carrie). No i ma całkowitą rację! Ale niech się lepiej szybko panie dogadają, bo Kim może niedługo stracić formę (51 l.). ;p
No ja tez mam nadzieje, ze szybko sie dogadaja, bo nie moge sie doczekac wersji kinowej!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość