Sex w wielkim mieście (Sex and the City/And Just Like That)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Goku pisze:Ja nie widziałem dużej części 2 sezonu,
Ja też właśnie większości 2. sezonu nie widziałem. Oprócz tego ne widziałem 1 odcinka 1. sezonu, ze 3 odcinków 3. sezonu i 4 odcinków 6. sezonu.
Agatka
Posty: 346
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:23
Lokalizacja: kuj. - pom.

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Agatka »

Ja sobie juz daruję te pojedyncze odcinki, których nie widziałam, bo nawet nie wiem już które to były ::jezyk:: Ale pierwszego i drugiego sezonu nie widziałam wogóle, więc muszę je obejrzeć obowiązkowo :)
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Świetny był ten ostatni odcinek! :: bow :: Najbardziej podobała mi się ta scena w której Carrie znalazła swój naszyjnik(niby zgubiony odcinek wcześniej) w torebce i nagle postanowiła wyjść z muzeum :).

Nigdy nie lubiłem Big'a, ale wolę żeby Carrie była z nim niż z tym Rosjaninem, którego jeszcze bardziej nie lubiłem! No i w końcu Big powiedział to co powinien już na koniec 1 sezonu :mrgreen: Jedyne co mnie zastanawia to to, że Carrie przez wszystkie 6 sezonów mówiła o Big'u po prostu Big nawet jak z nim była, a na telefonie ma go wpisanego "John" :| Wiem, że twórcy chcieli jakoś ujawnić jego imię, ale mogli to zrobić w inny sposób. :roll:
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Mnie też się bardzo podobał ostatni odcinek :: bow :: W sumie z upływem czasu w serialu coraz bardziej lubiłem Biga. Tego Rosjanina też nie znosiłem! Ale mi w całym serialu doo Carrie chyba najbardziej pasował Aidan.
Miranda bardzo dojrzała :) Bardzo ładnie postąpiła przygarniając matkę Steve'a.
Charlotte wreszcie dostała upragnione dziecko :)
A Samantha oczywiście została pokazana w ostrej scenie erotycznej, tak jak ją pamiętam z całego serialu :mrgreen:
Muszę w tym tygodniu znaleźć kiedyś czas i obejrzeć sobie film. A zaległe odcinki może obejrzę sobie w... ferie świąteczne :wink:
A jeszcze co do Big'a - John'a, to ja przez cały serial myślałem, że on ma na imię Big ::loll::
Agatka
Posty: 346
Rejestracja: 17 lut 2006, 22:23
Lokalizacja: kuj. - pom.

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Agatka »

Też mi się podobał ostatni odcinek, szkoda że to już koniec. Ale chyba nie będę nadrabiać nieobejrzanych odcinków bo już wszystko wyczytałam na wikipedii ::jezyk:: Teraz jeszcze muszę obejrzec film i czekać na film numer 2 :)
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

A tak w ogóle - czy tylko mi się tak wydaje, czy z całej pozostałej trójki Carrie jest najbardziej zżyta z Mirandą? Często oglądając serial mam takie wrażenie, że one dwie to właśnie takie najlepsze przyjaciółki, a Charlotte i Samantha już mniej.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Goku pisze:A tak w ogóle - czy tylko mi się tak wydaje, czy z całej pozostałej trójki Carrie jest najbardziej zżyta z Mirandą? Często oglądając serial mam takie wrażenie, że one dwie to właśnie takie najlepsze przyjaciółki, a Charlotte i Samantha już mniej.
Ja raczej nie odnoszę takiego wrażenia. Moim zdaniem można jedynie powiedzieć, że najmniej zżyte są ze sobą Samantha i Charlotte. Zupełne przeciwieństwa. Ale ogólnie uważam, że one i tak są wszystkie świetnymi przyjaciółkami.
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Co prawda, mój post będzie o filmie, ale to kontynuacja serialu, więc piszę tutaj.
Wczoraj obejrzałem pełnometrażowy "Seks w wielkim mieście" :D Jest po prostu cudowny. Fajnie, się oglądało taki długi odcinek xD Ciekawe wątki były. Trochę szkoda, że Samantha rozstała się ze Smithem. Zdrada Steve'a była taka nieoczekiwana. Dobrze, że Miranda mu wybaczyła. Charlotte ma fajną adoptowaną córeczkę. No i jeszcze urodziła własne dziecko. Najlepsze było jak się zesrała w majtki ::loll:: ::loll:: ::loll:: Big głupio się zachował rozmyślając się z tego 1. ślubu. Ale fajnie, że w końcu Carrie wyszła za mąż.
Bardzo podobała mi się muzyka w filmie :D I na początku te różne przejścia między scenami. Ogólnie film świetnie się oglądało. Nie mogę się doczekać 2. części, którą niedawno rozpoczęto kręcić.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Tomala pisze:Co prawda, mój post będzie o filmie, ale to kontynuacja serialu, więc piszę tutaj.
Wczoraj obejrzałem pełnometrażowy "Seks w wielkim mieście" :D Jest po prostu cudowny. Fajnie, się oglądało taki długi odcinek xD Ciekawe wątki były. Trochę szkoda, że Samantha rozstała się ze Smithem. Zdrada Steve'a była taka nieoczekiwana. Dobrze, że Miranda mu wybaczyła. Charlotte ma fajną adoptowaną córeczkę. No i jeszcze urodziła własne dziecko. Najlepsze było jak się zesrała w majtki ::loll:: ::loll:: ::loll:: Big głupio się zachował rozmyślając się z tego 1. ślubu. Ale fajnie, że w końcu Carrie wyszła za mąż.
Bardzo podobała mi się muzyka w filmie :D I na początku te różne przejścia między scenami. Ogólnie film świetnie się oglądało. Nie mogę się doczekać 2. części, którą niedawno rozpoczęto kręcić.
A ja dzisiaj obejrzałem film i strasznie się rozczarowałem. Serial miał przegenialne zakończenie, które zostało totalnie spaprane przez twórców filmu przez dopowiedzenie ciągu dalszego. Steve zdradził Mirandę, Samantha rzuciła Smitha(mam nadzieję, że się zejdą w drugim filmie) i jeszcze ta cała sprawa z niezdecydowaniem Big'a. Jedynie ciąg dalszy wątku Charlotte mi się spodobał :). A poza tym film był dość nudny(od Meksyku do spotkania Charlotte i Big'a w kawiarni był nawet strasznie nudny) i za długi! Zdecydowanie lepiej ogląda się kilka odcinków pod rząd.

btw. Ale sceny z pieskiem Samanthy rozbrajające ::loll::
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Normalnie przeżyłem szok jak przeczytałem o tym dzisiaj w ŚS. A mianowicie w 2. części kinowego "Seksu w wielkim mieście" ma być pokazana młoda Carrie (pewnie jakieś wspomnienia czy cuś) i ma ją ponoć zagrać... Miley Cyrus!!! ::loll::
Tim
Posty: 2227
Rejestracja: 30 cze 2006, 16:32
Lokalizacja: woj. Śląskie

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tim »

Nieeeeeeeeeeeeee ! Tylko nie to ::kwasny:: Nawet do takich produkcji muszą ją brać. Mam nadzieję, że to jest tylko plotka. Dobrze, że nie oglądam tego bo musiałbym nie oglądać scen z Miley, a może będzie w nich coś ważnego.Niech ją wezmą do CSI albo innego serialu i przypadkiem uśmiercą na planie. :twisted: :zeby:
Dr. House : "You want to make things right? Too bad. Nothing's ever right."
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Korzystając z wakacji postanowiłem w końcu obejrzeć wszystkie odcinki i właśnie skończyłem oglądać finał. :D

Zauważyłem, że serial niestety ma tendencje spadkową co dwa sezony. Nie jest to jakiś znaczny spadek poziomu, ale jednak jest. Oceniłbym je tak:

Sezon 1 i 2 - 10/10
Sezon 3 i 4 - 9/10
Sezon 5 i 6 - 8/10(choć finał 10/10! :))

Gdy oglądałem w TV, nie zawsze regularnie i przegapiając cały sezon 2, kibicowałem parze Carrie & Aidan. Oglądając jednak odcinki jeden po drugim, zdecydowanie wolę żeby Carrie była z Bigiem i dobrze, że tak to się zakończyło. :)

Teraz muszę przebrnąć ponownie przez pierwszy film, a najprawdopodobniej jutro w końcu zobaczę film drugi :). Co prawda jak dla mnie "Sex w Wielkim Mieście" kończy się wraz z serialem i nie uznaję wydarzeń z filmów, ale i tak jestem ciekawy. ;)

Może także jutro zacznę czytać książkę na podstawie której powstał serial, bo siostra kupiła mi nad morzem na jakimś straganie z tanimi książkami. :mrgreen:
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Obejrzałem i żałuję. Część pierwsza okazała się jeszcze gorsza niż ją zapamiętałem, a część druga jeszcze gorsza niż część pierwsza. Strasznie się dłuży i opowiada praktycznie o niczym. Nawet z serialem niewiele ją łączy, bo tam kilka razy było sugerowane, że Charlotte najpóźniej dołączyła do grupy, tu zaś dowiadujemy się, że ją pierwszą poznała Carrie.

Film pierwszy - 3/10
Film drugi - 1/10

P.S. Przynajmniej to jest rewelacyjne! "Sex and The Matrix" :lol: : http://www.youtube.com/watch?v=sPWK0j0yq-E
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

Hahaha i Jimmy Fallon grał Neo :lol:
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
Dawidek
Administrator
Posty: 9889
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:17
Lokalizacja: woj. śląskie
Płeć: Mężczyzna
x 24
Wiek: 42

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawidek »

Ciekawostki na temat "Seksu w wielkim mieście". Wszystkie odcinki są dostępne w HBO GO: http://satkurier.pl/news/171416/wszystk ... wideo.html .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość