Sex w wielkim mieście (Sex and the City/And Just Like That)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Seks w wielkim mieście od pierwszego odcinka pierwszego sezonu wystartował wczoraj na Comedy Central. Po jednym odcinku od poniedziałku do czwartku o godz. 22. Przy czym w czwartek w nocy prawdopodobnie jak zwykle maraton z powtórkami tych odcinków. Polecam! ::rad::
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Fani "Seksu" wreszcie się doczekają. Wersja kinowa w tym roku.

http://www.youtube.com/watch?v=0MyYz5DtaIM (przyłapane na planie)

Obrazek
Liason-fanka
Posty: 1770
Rejestracja: 08 maja 2007, 20:00
Lokalizacja: z Port Charles :D

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liason-fanka »

Super, nie moge sie doczekac!!! :)
Abec
Posty: 5315
Rejestracja: 22 maja 2006, 01:53
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abec »

Zwiastuny filmu lecą w polskich kinach - z tego, co wiem zawsze przed "Lejdis" (ze względu na podobną tematykę ::loll:: ).
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Oglądaliście na Tvn 1 i 2 odcinek "Seksu w wielkim mieście"? :) Teraz będą co niedziele, mam nadzieję że pokażą nie tylko pierwsze odcinki. A kiedy do kin wchodzi kinowa wersja? I o czym będzie?
A co do przezabawnych "Przyjaciół" (dziwne że to temat o 3 serialach ::kwasny:: )to w każdy fan może mieć w soboty uczte bo Tvn7 daje odcinki z całego tygodnia a potem jeszcze "Joey" :mrgreen:

[ Dodano: 2008-06-02, 02:19 ]
Teraz widze że na poprzedniej stronie już wspomnieliście o kinowej wersji oraz maratonie sobotnim "Przyjaciół" ::chytry::
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
B@r
Posty: 8454
Rejestracja: 31 sie 2005, 19:12
Lokalizacja: LA
Płeć: Mężczyzna
x 8
Wiek: 35

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: B@r »

Adex-fan Brooke pisze:Oglądaliście na Tvn 1 i 2 odcinek "Seksu w wielkim mieście"? :) Teraz będą co niedziele, mam nadzieję że pokażą nie tylko pierwsze odcinki.
Też mam taką nadzieję. W sumie dalsze odcinki są ciekawsze. :) Fajnie, że w tv powtarzają od 1 odcinka, a na Comedy Central od poniedziałku do piątku też można oglądac od 1 odcinka jakoś wieczorami po dwa odcinki dziennie. Ja akurat niedawno zabrałem się za oglądanie 1 sezonu na DVD i jestem na 7 odcinku. :mrgreen:
Może dzięki tym ponownym emisjom, fani Seksu się obudzą. :wink: :mrgreen:
"Stephanie is not for here you anymore. She's gone now. Things are going to be very different around you right now. I'm going to find a way to stop you".
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

I jak oglądacie "Seks.."? Co tu ta cicho? ::jezyk:: Fajny ten serial, właśnie były kolejne 2 odcinki, fajną ma tez muzyke
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
LoLex
Posty: 1819
Rejestracja: 08 sie 2006, 13:50
Lokalizacja: Bydgoszcz

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LoLex »

Kto był na "Seksie" w kinie? Strasznie poważna fabuła. Rozczarowałem się postawą Samanthy i jej wstrzemięźliwością, w ogóle za mało scen z jej udziałem. Za mało wypadów na miasto. Mr. Big i jego fochy przed ślubem - szkoda komentować ::ke:: ::ke:: Mimo, że film fajny, to wolałem zakończenie serialu. W filmie dziewczyny jednak trochę się zmieniły. :roll:
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Ja byłem, podobał mi się bo spodziewałem się że będzie mało ciekawe romansidło a jednak ciekawie rozkręcili akcje, minęło też kilka lat, lekko zmienić się mogły, więc polecam zobaczyć wszystkim ten epilog.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Oglądałem w ostatnią niedzielę po raz pierwszy w życiu "Seks w wielkim mieście". I to jest świetny serial. Bardzo śmieszny, ale i chyba najbardziej sprośny jaki widziałem. No ale o to w nim chodzi. Najlepsze w tym odcinku było jak sprzątaczka tej rudej, krótkościętej bohaterce w jej "tajnej szufladzie" zamieniła wibrator na figurkę Matki Boskiej ::loll::
wiwi
Posty: 4763
Rejestracja: 24 sie 2005, 20:07
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiwi »

A ja jakiś czas temu obejrzałam kinową wersję Seksu w wielkim mieście i pod jej wpływem ściągnęłam wszystkie sezony tego serialu i właśnie kończę oglądać. Super serial :) A podobno ma powstać kolejna kinowa część...
- cześć chłopaczki, jak leci?
- dobrze
- dla kogo dobrze, dla tego dobrze
- dla kogo kogo, dla tego kogo...
- celna riposta :D
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Po raz kolejny oglądałem wczoraj "Seks w wielkim mieście". To naprawdę rewelacyjny serial. Można się tak pośmiać ::loll::
A od czwartku 18 grudnia na TVN-ie powtórki "Przyjaciół" , wydaje mi się że od poniedziałku do piątku, o 11. po dwa odcinki. Ogólnie to fajnie że to powtarzają bo zawsze chciałem obejrzeć ten serial, ale z taką porą to się mogą wypchać. Jakby nie mogli po południu.
Goku
Posty: 4699
Rejestracja: 12 sie 2006, 16:58
Lokalizacja: Dublin
x 2

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Goku »

Mnie wczorajsze odcinku "Seksu" wkurzyły... Już było tak idealnie i w ogóle i znowu ten Big się musiał pojawić! Nie znoszę go! Carrie i Big to moim zdaniem najgorsza para w serialu. Kompletnie do siebie nie pasują! Mam nadzieję, że Carrie wciąż będzie z Aidan'em! Szkoda, że Miranda i Steve się rozstali :(. I szkoda, że scenarzyści kompletnie popsuli moją ulubioną Charlotte... W starszych odcinkach była fajniejsza!
Tomala
Posty: 5573
Rejestracja: 03 lip 2006, 14:33
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomala »

Wczorajsze odcinki "Seksu w wielkim mieście" jak zawsze świetne. Przyjaciółki wyjechały na wakacje do Los Angeles.
Zastanawiam się o co chodzi z tym mężem Charlotte. I tak sobie myślę że może jemu "nie staje" bo jest gejem ::rad:: Ale to tylko moje przemyślenia.
W jednym z wczorajszych odcinków mieliśmy gościnny występ wielkiej gwiazdy Hollywood - Mathew McConaughey (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko). Rzadko się zdarza, żeby taka wielka gwiazda wystąpiła w serialu. Ale ja go nie lubię.
Sexy Secret
Posty: 227
Rejestracja: 24 paź 2008, 20:10
Lokalizacja: L.A

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sexy Secret »

Sex W Wielkim Mieście oglądam co tydzień na tvn - Kocham ten serial i uwielbiam Carrie :serce: Sarah Jessica Parker świetnie odegrała tą postać .
Jezioro ma Twój zapach i Twój smak - nawet nie wiesz jak bardzo mi Cię brak - wspomnienia palą mnie jak słońce - wspomnienia jak lawa gorące - uciekam przed nimi tak co noc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość