Żar młodości (The Young and The Restless)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Bert2021
Posty: 66
Rejestracja: 03 kwie 2022, 00:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bert2021 »

Ponawiam pytanie :D
Bert2021 pisze: 24 kwie 2024, 22:02 Pytanie mam. Sugar miała twarz Sheili, ale później był jeszcze wątek Sheili z twarzą Phylis. Czy ktoś może wytłumaczyć jak to się stało i na ile te dwie sprawy były ze sobą powiązane?
Awatar użytkownika
Mariush
Posty: 504
Rejestracja: 02 gru 2013, 22:01
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 22
Wiek: 32

Re: Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariush »

Jak dla mnie jest to jeden wielki burdel. Sheila przerobiła się na Phyllis, aby uprowadzić i zabić bodajże Summer, później Lauren niby ją ukatrupiła. A jak odżyła, tego chyba nawet scenarzyści nie mają pomysłu. Najlepsze jest to, że Sheila przerobiła sobie twarz i później wróciła do swojej. Wątpię, aby wyklarowali ten sajgon.

A w wątku Sheila/Phyllis Sugar nie brała udziału. Tak mi się wydaje.
Nie Ridge, gdy wyrzuca Cię na Brooke.

Jestem Kris. Syn, brat i ojciec mojej matki z czwartego małżeństwa mojego przybranego dziadka.
DeaconFan
Moderator
Posty: 11934
Rejestracja: 05 lip 2007, 21:32
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
x 10
Wiek: 31

Re: Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DeaconFan »

Z Sheilą z twarzą Phyllis zostało coś tam tylko zasugerowane, że to nie była tak naprawdę Sheila. W B&B Sheila coś tam wspomniała, już nie pamiętam dokładnie, ale na zasadzie, że ona z tym nie miała nic wspólnego. Pewnie to był kolejny sobowtór Sheili, z jej twarzą. Jakaś jej może fanka. Mogliby to dopowiedzieć.
Aktualnie oglądam: B&B (MnS), Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, Zadzwoń do Saula. :D
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Re: Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Smutno, że Marla Adams zmarła, w serialu uśmiercili ją już kilka lat temu, w B&B aktorka grała kiedyś chwilowo Beth.
Bert2021 pisze: 04 maja 2024, 01:05 Ponawiam pytanie :D
Bert2021 pisze: 24 kwie 2024, 22:02 Pytanie mam. Sugar miała twarz Sheili, ale później był jeszcze wątek Sheili z twarzą Phylis. Czy ktoś może wytłumaczyć jak to się stało i na ile te dwie sprawy były ze sobą powiązane?
Co do Sheili, Sugar i domniemanej Sheili z twarzą Phyllis było tu pisane, już wiele razy, sprawy były o tyle powiązane, że myślano, iż chirurg, który przerobił Sugar w Sheile przerobił też Sheile w Phyllis, do dziś nie wyjaśniono, że to jednak nie była Sheila (mimo, że Lauren w świecie B&B wie, iż Sheila wtedy nie zmarła)...W zasadzie Lauren to podejrzewała już wtedy, że jakimś cudem może Sheila żyje. Uporządkujmy jednak co do Sheili:
po tym jak w B&B Sugar (była strażniczka więzienna) stała się wspólniczką Sheili i na Calixto porwały Ridge'a, Nicka i Brooke a następnie po wielkiej zbiorowej bójce uciekły to minęły 3 lata i w Y&R okazało się, że Sugar przeszła operację plastyczną i ma twarz Sheili i została aresztowana jako Sheila a Sheila bryka na wolności i wróciła do życia syna Lauren... Lauren pojechała do zakładu zamkniętego upewnić się, że to co się dowiedziała czyli, że schwytano Sheile i siedzi jest prawdą, no i owszem zobaczyła Sheile, to jednak była Sugar po operacji plastycznej, Sheila natomiast zaprzyjaźniła się z dorosłym już Scottym a po Genoa City poruszała się w przebraniu, otruła Lauren i gdy ta była na dachu namawiała ją aby skoczyła z dachu, Lauren myślała, że ma zwidy, iż widzi Sheile w płaszczu z kapturem a to faktycznie była ona, Michael uratował Lauren od skoku, Sheila potem we współpracy ze złym ojczymem męża Lauren Michaela - Tomem (z którym nawiązała romans) porwała Lauren z podróży poślubnej, doszło do ich bójki na statku, potem statek eksplodował, chwilowo myślano, że Lauren nie żyje, był pogrzeb Lauren nawet a ona była uwięziona z Sheilą gdzieś pod ziemią, z tego co kojarzę Tom je obie zostawił i zwiał. W tym czasie Sheila uwięziona z Lauren w wyniku ich starcia złamała nogę, wyjawiła też Lauren prawdę, że wrobiła Sugar w to, iż w wyniku operacji upiększającej zrobili jej twarz Sheili, dzięki temu schwytano ją a nie Sheile do zakładu...gdy już wydobyto jakoś Lauren wróciła ona do rodziny a Sheili wydobyć się nie udało, chwilowo chyba myślano, że zasypało ją na dobre. W tym czasie Sugar jakoś zwiała i przyszła do Scotty'ego, on się skapnął, że to nie Sheila, ona go zraniła nożem. Wparowała policja i schwytała Sugar, Lauren poszła sprawdzić czy to Sugar czy Sheile złapała policję i Sugar nawet się ze swoim chropowatym głosem i śmiechem nie kryła, że nie jest Sheilą zwłaszcza, że Lauren zauważyła, że kobieta nie kuleje a przecież dopiero złamała nogę. W tym czasie prawdziwa Sheila o kulach przyszła do chirurga i dała mi jakieś zdjęcie mówiąc, że teraz takiego cudu ma dokonać i ją przerobić, był to początek roku 2006 i od tamtej pory Sheili nie było w Y&R, wróciła do B&B w roku 2017 pojawiając się w mieszkaniu Katie Logan, mówiła wtedy, że plotki o zmianie tożsamości nie były prawdziwe. W roku 2007 w Y&R pojawiła się niby Sheila z twarzą Phyllis i była totalnie psychiczna, trzymali ją w jakiejś celi specjalnej, ale uciekła i porwała niemowlaka wówczas Phyllis - Summer (ona była jako dorosła w B&B gdy chciała o Sally coś się dowiedzieć) i porwała drugiego niemowlaka synka Lauren Fena, Phyllis z nią walczyła i wkroczyła Lauren uratować wszystkich, musiała wybrać która jej przyjaciółka Phyllis jest prawdziwa i strzeliła do tej co chciała się zbliżyć do dzieci bo wiedziała, że prawdziwa Phyllis by nie nazraziła dzieci, fałszywa Phyllis udająca Sheile powiedziała umierając że i tak zabiła złą osobę. Kim była ta osoba do dziś nikt nie powiedział. Prawdziwa Phyllis oczywiście ma ciągle dalsze życie jako jedna z głównych postaci. Kolejne jakieś 2 czy 4 lata później pojawili się w Genoa City rodzeństwo Ryder i Daisy, pojawił się też Deacon i miał jakąś tajemniczą szefową, zaczęło się wydawać, że to Sheila i faktycznie Sheila i Tom okazali się rodzicami Rydera i Daisy, Daisy była zła jak matka - doprowadziła do swojej ciąży z Danielem (synem Phyllis), potem czy też przed (już sam nie wiem bo tych odcinków mało oglądałem) porwała Lauren i chciała zabić a za wspólniczkę miała siostrę Sheili - Sarah (scenarzyści chcieli przywrócić Sheile, ale aktorka miała wtedy kłopoty ze zdrowiem bo w realu złamała nogę), Sarah więc weszła w tę rolę i... miała twarz Lauren! Lauren w gabinecie luster musiała wybrać w którym lustrze fałszywa ona to siostra Sheili i zastrzeliła ją. :) Do dziś Lauren wspomina czasem Sheile i ich dawne starcia i horrory, zwłaszcza gdy omawia teraz z Nikki psychopatkę Jordan, która jest tak groźna i szalona lub bardziej jak Sheila... Obecnie mam 2 tygodnie zaległości w Y&R, muszę nadrobić :)
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Powiem szczerze, że nie wiedziałem, że Y&R ma w sobie tyle z horroru, a raczej jakiegoś thrillera psychologicznego. Tą scenę Sheilii w kapturze na dachu, to chętnie bym zobaczył. Albo eksplozje na statku
Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Re: Żar młodości (The Young and The Restless)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

mailo pisze: 11 maja 2024, 11:25 Powiem szczerze, że nie wiedziałem, że Y&R ma w sobie tyle z horroru, a raczej jakiegoś thrillera psychologicznego. Tą scenę Sheilii w kapturze na dachu, to chętnie bym zobaczył. Albo eksplozje na statku
Wgrywałem kiedyś te sceny na YouTube, ale tamto konto usunęli, może wgram za jakiś czas jeśli nie ma
Obrazek
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość