Gotowe na wszystko (Desperate Housewives)

Dział poświęcony filmom i innym programom telewizyjnym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Gotowe na wszystko (Desperate Housewives)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

@BeLieF fajnie, że się wyciągnąłeś . Czeka cię jeszcze wiele ciekawych wątków i każdy sezon ma inną tajemnicę, przeważnie związaną z nowymi sąsiadami. Swego czasu serial był mocno komentowany na forum. Pamiętam że pisał tu użytkownik ( chyba @Bartex co był zagorzałym fanem Bree :)

Bartex pisze: 14 wrz 2005, 16:47 Hej!!!
Również i ja dołączam się do fanów naszych "zdesperowanych kur domowych" :D
Z czwórki bohaterek najbardziej polubiłem Bree, a Marcia Cross po mistrowsku gra tę rolę. Nawet nie wiem dlaczego tak bardzo lubię Bree, chyba dlatego, że w niektórych sytuacjach przypomina trochę mnie.Z pierwszego odcinka (pogrzeb Mary Alice) super była scena jak Lynette(też fajna z niej kobitka) weszła do basenu aby powyławiac swoje dzieciaczki. :lol: I ogólnie serial jest super, wszystkie panie grają doskonale, nie da się ich nie lubić.Nie moge sie doczekać jutrzejszego odcinka(dobrze, że w piątki nie mamy matmy.. :) ), to wieczory w czwartek mam wolne.
pa
dla fanów Bree Mason Van de Kamp
Obrazek


O właśnie o to mi chodziło. Ciekawie jest powspominać posty z 2005 roku XD Czuję się jak na wykopaliskach
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Gotowe na wszystko (Desperate Housewives)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Awatar użytkownika
Adex-fan Brooke
Posty: 17580
Rejestracja: 24 sie 2005, 15:51
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
x 11
Wiek: 39

Re: Gotowe na wszystko (Desperate Housewives)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adex-fan Brooke »

Fajne the best of, super gdyby serial powrócił, ale chyba nie ma szans.
Polecam:DYNASTIA,Sunset Beach,B&B,Melrose Place,Desperate Housewives,Świat wg Bundych,Allo Allo,Pokolenia,Moonlighting,Baywatch,Alf,Nanny,Co ludzie powiedzą,Ally Mcbeal,QAF,Prison Break,Dexter,Dr Quinn,Too Close To Home,Y&R,Devious Maids...
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Gotowe na wszystko (Desperate Housewives)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

Ale powrócił na Disney+
Awatar użytkownika
mailo
Posty: 5167
Rejestracja: 30 sie 2005, 00:06
Lokalizacja: inąd:)
x 11

Re: Gotowe na wszystko (Desperate Housewives)

  • Cytuj
  • Zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mailo »

A jeszcze dodam że wraz z pojawieniem się serialu na platformie streamingowej jest dosłownie wysyp rolek i filmików w social mediach . Ludzie w komentarzach pytają co to za serial i w ten sposób przeżywa swoją 2 młodość i jak najbardziej "powrócił " . Jeśli masz na myśli że nie powrócił w TV to już nie te czasy , że TV wyznacza popularność seriali a raczej właśnie platformy . @BeLieF oglądasz dalej? Na czym jesteś?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość